Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek valakinek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valakinek kellene fogok kicsi babával?

Figyelt kérdés
A kedves apuka elhagyott a 3 hónapos kisbabámmal. 25 éves vagyok. Most nyolc hónapos a Picikém ❤️. Még nem lennék kész egyébként egy kapcsolatra de nagyon magányos vagyok és nem tudom hogy nekem valamikor egyáltalán lesz-e teljes családom. :(

2023. febr. 23. 16:51
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
11%

40 🤣🤣

Érdekes mert én is szedek és sose vertek telibe,tényleg érdekes 🤣🤣

2023. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek a szingli anyukák. Valahogy nem jelentene gondot a kicsi, el tudnám fogadni. De ez elég összetett dolog.

Az is igaz, hogy csomó férfi van, aki kihasználja ezt a magányos érzést. Na meg az is igaz, hogy egyszerűen nem mindenkit érdekel, hogy milyen lelki sérüléseket hagy a másikban.

De azért a pasiknak sincs könnyű dolguk. Hiszen ahogy a kérdező is mondta, a gyerek lenne az első. Ez természetes dolog, így is kell lennie. Tehát aki komolyan gondolná, annak is mindet alá kéne rendelnie a gyereknek. Ez azért nem éppen egyszerű.

2023. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm aki ilyen nőkre utazik. Odaköltözteti magához, majd kijelenti hogy naponta 1-2X szex. Aztán őt a többi nem érdekli, az elején eljátssza a nagy romantikus férfit, holott kizárólag a fix szexre utazik, és élvezi hogy a nő ki van szolgáltatva neki. Sajnos sosincs egyedül, fél-egy év után a nők el is mennek tőle, ha nem, akkor ő dobbja ki mert megunja. Elmondta hogy mennyire egyszerű egy nőt befűzni, és tényleg! A kolléganőm ugyan így járt. Csinos, vékony, saját lakással, van egy kislánya. A legtrógerebb gazamberek fűzik be, odakültöznek hozzá, rommá dugják, nem dolgoznak, eltartatják magukat. Mondtam is neki, hogy valamit nagyon rosszul csinál. Azt mondta hogy olyan jól hazudnak, hogy ez az állapot mindig csak hónapokkal később jelentkezik.


Én azt látom hogy sokkal nehezebb dolog őszintén ismerkedni, amikor őszintén beszélsz magadról. Miért? Mert akkor nem látja egy nő azt az eszményképet, amitől csúcs férfinek lát. Ha hazudsz, akkor azzá válsz a szemében, akinek csak ő akarja. Ezért van az, hogy a szélhámosok élnek mint marci hevesen, a normális férfiak meg unalmasak. Sajnos.

2023. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!