Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek valakinek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valakinek kellene fogok kicsi babával?

Figyelt kérdés
A kedves apuka elhagyott a 3 hónapos kisbabámmal. 25 éves vagyok. Most nyolc hónapos a Picikém ❤️. Még nem lennék kész egyébként egy kapcsolatra de nagyon magányos vagyok és nem tudom hogy nekem valamikor egyáltalán lesz-e teljes családom. :(

2023. febr. 23. 16:51
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
67%
25 mit nem tudtál ,hogy ez lesz?! Nem tudtad,ha gumi nêlkül dugsz ,ez lesz a vêge? Hány éves vagy 10??
2023. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
71%

23 vagyok. Levagyok pontozva mert egyedeknek bassza a cserét, hogy gyermekkel is volt/ van társám.

Ne is vedd figyelembe ezt a sok rosszindulatú embert itt. Számos példa van rá a való életben hogy gyerekkel is lehet társat találni.

Aztán had puffogion itt mindenki.

Én olyan pasiktól hallom általában hogy gyerekes nő nem kéne, aki a kutyának se kell.

2023. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

egyeseknek*

csörét*

puffogjon*

2023. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Még javítani kell rajta..
2023. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
32 azoknak kell általában gyerekes anyuka ,az olyan férfiaknak ,akiknek nem lehet gyerekük,vagy már nem akarnak és jó nekik másé is.
2023. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
91%

Ez akkora hülyeség... Én 20 évesen lettem singli anya. 22 évesen jöttem össze a mostani férjemmel akinek semmi baja nem volt a fiammal, elfogadta első pillanattól fogva a saját fiaként neveli, 25 évesen szültem neki a következő babát. Tehát lehetett gyereke és akart is.


Azok meg akik ok nélkül gonoszkodnak nem tudom mit éreznek. Szerintetek jó egyedül maradni a picivel? Ha tudta volna a kérdező hpgy ez lesz nyílván mástól vállalta volna. Mit kell bántani amikor amúgyis szar neki, nem ő tehet róla...


Kedves kérdező, én értem miért merült fel benned a kérdés, de rossz helyesen keresed rá a válszt. A gyakoris válaszok 90%a egy hülyeség. Nagyon sok pasi van aki le se fogja szarni főleg egy ilyen pici gyereknél, hogy nem az övé genetikailag.

2023. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Utolsó de akkor mástól se várd el ,hogy más porontyát nevelje
2023. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
35 annál jobb, nem is szülnék többet.
2023. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
35: inkább az olyanoknak, akiknek esélyük sincs egy normális minőségű gyermektelen nővel összejönniük.
2023. febr. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
23%
Milyen érdekes, hogy itt gyakorin mindenki fogamzásgátlò mellett esett teherbe, szerintem be kellene perelni a gyártòt. 😅
2023. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!