Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek valakinek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valakinek kellene fogok kicsi babával?

Figyelt kérdés
A kedves apuka elhagyott a 3 hónapos kisbabámmal. 25 éves vagyok. Most nyolc hónapos a Picikém ❤️. Még nem lennék kész egyébként egy kapcsolatra de nagyon magányos vagyok és nem tudom hogy nekem valamikor egyáltalán lesz-e teljes családom. :(

2023. febr. 23. 16:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
56%
Ismerrke egy olyat aki pont ilyenekre utazik hogy kihasználja őket
2023. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
25%
Hogy jött össze a gyerek? Csak besikerült védekezés mellett, vagy nemtörődömség. Attól függetlenül ha gyerekem született volna sosem hagytam volna el, sőt, inkább elveszem a nőt és normális családként eltünk volna.
2023. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
75%
Minden 2 elhagyja a családját csak idő kerdese
2023. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
41%
Dugásra kellesz majd a pasiknak maximum.
2023. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos tényleg oda kell figyelni ilyenkor, van, aki pont erre utazik, mert sebezhető vagy. Nyilván valamivel nehezebb így a párkeresés, ez egyértelmű. Olyanokkal könnyebb lehet, akinek szintén van gyereke.
2023. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
98%
Gyerekes pasiknál lesz nagyobb esélyed, tolerálhatjátok egymás gyerekét.
2023. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer randizgattam egy sráccal, akinek előttem csak gyerekes barátnői voltak (2 komoly kapcsolata volt és azok gyerekes nőkkel). Azt mondta, az egyikkel a végén már szinte csak a gyerek miatt voltak együtt…ez elég bizarr kijelentés volt tőle, de mindegy, lényeg, hogy nyilván így is találhatsz pasit, csak nagyon megfontoltan kell választani. Hisz a gyereked életének a része is lesz.
2023. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
63%

Persze, mondjuk 30 feletti, szintén már egyedülálló apának. Több ismerősöm is van, akik így jöttek össze, hogy egyiknek, vagy mindkettőnek van már gyerek. Nyugodtan kezdj el ismerkedni minden fórumon, elsőként közölve, hogy van kisgyerek.

De nézzünk egy rossz forgatókönyvet, 40 körül simán lesz valakid (addig is, de akkor biztosan), mert a gyereket sem tehernek veszik majd, mert kezd a saját lábára állni. 40-es nőkre is bőven csorog a nyálam. :)

Ha nincs komoly kapcsolat, addig is "kavarhatsz" hosszabb-rövidebb távon, mert miért ne? Az is jó buli, az igazi meg majd jön. Ne ess kétségbe, egyáltalán nincs veszve.


F/30

2023. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
98%
Nekem gyerek nélkül sem sikrerül bepasizni, nemhogy egy csecsemővel. De hátha te szerencsésebb leszel.
2023. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
75%
Én 19 évesen maradtam terhesen a "szüleim nyakán". Én is így éreztem mint te 1 év alatt feldolgpztam a dolgot, utána már a poci mellett eltudtam menni egy egy randira. Addig is ha igényem volt vibrátort használtam. Kb fél évembe telt, de rám talált egy olyan ember aki a fiam sajátjaként szereti. Ezen az oldalon mimdenki olyan vészjósló. Persze hogy van esélyed!
2023. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!