Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek valakinek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valakinek kellene fogok kicsi babával?

Figyelt kérdés
A kedves apuka elhagyott a 3 hónapos kisbabámmal. 25 éves vagyok. Most nyolc hónapos a Picikém ❤️. Még nem lennék kész egyébként egy kapcsolatra de nagyon magányos vagyok és nem tudom hogy nekem valamikor egyáltalán lesz-e teljes családom. :(

2023. febr. 23. 16:51
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon nagy szerencse kell ahhoz hogy egy pasi elfogadom úgy hogy van egy pici babád. Máskülönben csak arra kellesz nekik.
2023. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
45%

Könnyű prédát fognak benned látni. Sok próbálkozód lesz, sokan beadják majd a kamu dumákat az elfogadásról és a komoly kapcsolatról.

A valóságban viszont csak arra kellesz majd a pasiknak, hogy beléd dugják a farkukat tövig.


Isten hozott a valóságban, kisasszony! ❤

2023. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
28%

Nekem is van gyerekem. A második kapcsolatomban vagyok és eddig senki nem használt ki. Teljesen jól működött/müködik.

Sok normális ember elfogadja a másik gyerekét.

Sokminden függ a körülményektől is.

N 30

2023. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
81%

Hát, pár évet azért még várj.

Meg amúgy is mikor lenne egy férfire időd? 8 hónapos kicsi folyton az anyjával kell legyen, nem?

2023. febr. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
37%
Nehéz gyerekkel?! Tudtad ,hogy az lesz..,minek vállaltál,?? Ráadásul egy olyan féregtől ,aki nem tart ki melletted.
2023. febr. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, először is örülök hogy sikerült magad mögött hagynod egy ilyen kapcsolatot.Érett gondolkodásra vall az,hogy a gyermeked jólétét és példáját nem egy ilyen ember kezeibe adod,szóval le a kalappal. :)

Másodszor,biztos lehetsz benne hogy jönni fog majd valaki aki mindkettőtöket szeretni fog,csak legyél türelmes.

2023. febr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
65%

Eskü, én el nem tudom képzelni, hogy az egyedülálló anyák, akiknek nem segít az apa, hogyan van idejük egy kapcsolatra. A kisbaba gyakorlatilag 0-24 felügyeletet igényel. Hogy akarsz te így randizni, közös programokat csinálni, együtt tölteni egy hétvégét valakivel?

Tudod mennyi időd lesz egy férfira gyerek mellett? Nagyjából annyi, hogy amíg a gyerek alszik, a szexkapcsolatod a f@szára húzzon. Ennyi, nem több.

Egyszerűen nem értem, hogy az ilyen emberek, mint ti MINEK CSINÁLNAK GYEREKET???

Ezért tart itt ez az ország. Mert az alkalmatlan emberek szaporodnak, akiknek pont, hogy nem kéne, és nevelik ki folyamatosan az újabb és újabb defektes nemzedéket.

2023. febr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

#25 #27


Nem tudtam hogy ez lesz képzeljétek el. De a kérdés nem is erre vonatkozik. Nyilván nem most akarok ismerkedni. Kikérem magamnak hogy az én kis szerelmem egy defektes generációt erősítene. Ő egy csodás, okos kisangyal. Attól mert egyedül vagyok mindent igyekszek neki megadni. És lehet nem vagyok tökéletes de mindent tőlem telhetőt megteszek Érte. És nem tartom magam alkalmatlanak attól mert ilyen élet helyzetbe kerültem. Tudjátok mit? Ha vissza mehetnénk az időben akkor sem csinálnám másképen, mert megkaptam életem legnagyobb ajándékát.❤️ De attól függetlenül én is ember vagyok, és igen vágyok egy társra és ezért nem érzem magam rossz anyának.

2023. febr. 24. 07:58
 29/43 anonim ***** válasza:
29%

Vágyjál társra nyugodtan, csak törődj bele, hogy nem lesz. Ha ilyen jónak tartod az életedet, akkor tűrjél szépen. ❤

Ui: hát persze, az apa nélkül felnövő gyerekek mindig olyan tökéletesen sikerülnek 😇

2023. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen kicsi bébivel nehezebben.


Ha már ovis kicsit könnyebben



De leginkább gyerekkel rendelkező pasiknál van több esély.

2023. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!