Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy írjam meg valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjam meg valakinek az első randi után, hogy nem jön be?

Figyelt kérdés
Nem csúnya, nem buta, csak nagyon más, mint én. Nem hiszem, hogy osszejonne a dolog közöttünk, vonzalmat sem érzek iránta. Szimpatikus ember, nem szeretném megbantani.
2022. dec. 31. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén. Az elfogadása, feldolgozása nem a te feladatod.
2022. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Írd meg neki, hogy "Ez nem nyert!". Majd títsad!
2022. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Írd neki hogy jól érezted magad vele, de nem volt meg az a bizonyos szikra, és hogy nem hiszed hogy működne kettőtök közt.
2022. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Én azt írtam, hogy nem gondolom, hogy van jövőnk egymás mellett, mert másnak érzem a stílust, az életvitelt és nem szeretném ezt folytatni. Megértette, picit visszakozott azért, de aztán lelépett, nem sértődött meg.


27N

2022. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Manapság hogy megy neten a társkeresés?

Mizu, randizuk?

Aztán lehet sakkozni, hogy koptatjuk le a delikvenst.

2022. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Kedves Xy, köszönöm a randevút és az együtt töltött időt, de sajnos nem egymást keressük! Sikert kívánok a további párválasztáshoz, kívánom, hogy mihamarabb találd meg, akit keresel!
2022. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát amúgy ha felcseréled a sorrendet a leírásban lévő mondatok között, meg is van a válasz. :D "Szimpatikus ember vagy, nem akarlak megbántani, intelligensnek és jól kinézőnek talállak, de nagyon más vagy mint én, és ezért nem hiszem, hogy összejönne a dolog közöttünk, mert emiatt nem érzem a vonzalmat. Minden jót kívánok neked a továbbiakban.". Azt tső.
2022. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, kb pont ezt írtam. Olyan szomorú ez.
2022. dec. 31. 11:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért szomorú?

Szebb jövő vár rátok + valaki jókívánságai kísérnek.

2022. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert nyilván volt benne remény, hogy osszejon, de nem tudok raeroltetni magamra senkit,neki sem lenne jó. Fárasztó ez a keresgélés.
2022. dec. 31. 14:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!