Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok te mennyire bizonytolon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok te mennyire bizonytolonodnátok el ismerkedésre nél ha kiderülne,hogy a srác előtte K*rvazott?

Figyelt kérdés

22evesek vagyunk mind a ketten.

Nem rég ismertem meg,egy hónapja,már lefekudtunk,és alapjáraton szeretek vele lenni,mert őszinte,vicces,és értékeli azt amit mondok,figyel rám.

Viszont nem volt még komoly kapcsolata és ez szemét szúrt főleg,hogy állítása szerint volt együtt lánnyal,de nem vitte őket sehova.

Engem sem hozzájuk vitt,hanem bárhová máshová,csak ne oda,és nem értem,hogy miért,mert ranezve látszik hogy teljesen oda van értem ,meg egyből ír,válaszol,találkozik,jön.

Stb.

De rá kerdeztem hogy akkor a lányokat hova vitte erre be nyog egy olyat,hogy ő ment hozzájuk ugyanis fizetett érte

Nem itelek el a múltja miatt senkit,de ez nem gáz ?

A szüleit se zavarta,oké felnőtt de akkor is cink.

Velük is el ráadásul.

Mennyire gáz ez?


2022. nov. 24. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Ennek nálam nem lenne jövője, az tuti.
2022. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem bizonytalanodnék el. Tökéletesen biztos lennék benne, hogy nem ismerkedek vele tovább.

28N

2022. nov. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%

#12 vagyok

A privátra: azért nem ismerkednék vele, mert akinek a szex egy megvásárolható árucikk azzal nem egymást keressük.

2022. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!