Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak meg akart fektetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak meg akart fektetni a srác és kihasznált?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerek látásból egy srácot, aki egy ilyen noname bandában dobol. Bejelöltem anno facebookon, és folyton lájkolta a sztorijaimat, meg néha rám írt, de semmi több nem történt, mindig megszakadt a beszélgetés akárhányszor próbáltam folytatni, sőt, hívtam talizni is, de kitért a válasz elől, így hagytam.


Viszont a többi bandatagot is ismerem, és elmentem megint egy eseményre, ahol viszont elkezdett közeledni hozzám, és elhívott talizni kettesben. Elmentünk munka után, viszont én vidéki vagyok, és lekéstem az utolsó buszomat, így felmentünk hozzá, viszont közöltem vele, hogy én nem szeretnék szexet, és teljesen jól fogadta. Mondta, hogy semmi olyan nem lesz amit én nem akarok. Próbálkozott, meg próbált felizgatni, de nem volt erőszakos, sem csalódott, amint mondtam, hogy mondjuk ezt ne, rögtön abbahagyta, összebújva aludtunk, sokat beszélgettünk, reggel reggelit készített, meg csókkal köszönt el tőlem, és reggel nem nagyon akarta, hogy menjek haza.

Majd másnap írt, hogy jövök-e a következő "koncertjükre". Elmentem, viszont teljesen megváltozott, semmibe vett, nem beszélt velem, nem jött oda hozzám. A haverjai voltak velem egész este, szóval mielőtt haza mentem, oda mentem hozzá, és közöltem vele, hogy ezt a viselkedést nem érdemeltem meg, nem tartom tisztességesnek, és nagyon megbántott. Bocsánatot kért, majd másnap megint írt, és bocsánatot kért, és azóta ennyiben maradt az egész, azóta nem beszéltünk, nem keres, semmi.


Ez mégis mi volt?


Őszintén én nagyon rosszul vagyok azóta, mert mint írtam egy éve ismerem, és azóta tetszett nekem. Nagyon nyomaszt engem ez az egész, egyszerűen sírnom kell egész nap, hogy ennek így mi értelme volt.


2022. okt. 27. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi értelme? Pasi, semmi értelmük
2022. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Az biztos, hogy ilyen könnyűvérű hímribivel nem kéne többet foglalkoznod l, első adandó alkalommal alád feküdt volna, semmi tartása.
2022. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem is értem, hogy hogy mehettél fel hozza. Aki első talira felhív, az 95 százalékban akar valamit. Meg jó, hogy nem erőszakoskodott de ahogy kivettem a szabaidbol, azért voltak dolgok. Na most, ha nem akarod, hogy valaki ki használjon, akkor ne az első talin hagyd magad megujjazni…
2022. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Azt várta ha akarsz tole vmit te kezdemenyezz nála. Ő az eddigieket elutasításnak vette
2022. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Félreértés ne essék, nem volt megbeszélve, hogy felmegyek. Mint írtam, lekéstem az utolsó buszomat, és a kövektező 4 óra múlva jött volna hajnalban, ezért mentem fel hozzá, nem volt más lehetőség.

És nem ujjazott meg, a voltak dolgok annyit takar, hogy RUHÁN keresztül tapizott és csókolóztunk. Ennyi volt. Semmi több. Még csak nem is ért hozzám a ruha alatt, nem engedtem.

2022. okt. 27. 17:32
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Annyi előnye van ennek a sztorinak, hogy nem hagytad, hogy ez a kisp.cs megdugjon téged.
2022. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem ertem mit kell ezen szenvedni ennyit, ismerosok vagytok. A srac megakart dugni mikor relative konnyen megoldhato lett volna, nem sikerult es vége. De anniyira nem jossz be neki h extra idot vagy faradtsagot beled fektessen. Nem randiztok nem jartok meg csak barátok se vagytok kb. Bar az eleg erdekes h igy random embereknel toltod az ejszakat ha volt ha nem. Kicsit tobbet kepzeltel bele a dolgokba annak ellenere h amugy ignoral. Amikor ujra talalkoztatok nem is csoda h haverokkal tolta hiszen ok a baratai, te meg csak egy voltal a sok kozul aki nem jott ossze. Ilyenek miatt nem érdemes se neki se beked bankodni mert majd jon ds lesz ma alapon. A felhaborodasod is cseppet alatamaszthatta abban h nem egymast keresitek. Eleg merev görcsös es problemas embernek tűnsz, na az akivel az ember jol erezne magat.
2022. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Bar az eleg erdekes h igy random embereknel toltod az ejszakat"


Bár az érdekes, hogy idegen emberek hord fel az otthonába

2022. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
4.nek akkor lehet igaza, ha félénk srác. Ha menő arc, akkor nem jössz be neki eléggé, csak ha már úgy jött ki az az éjszaka, megdugott volna. Emlékszem a kérdéseidre, te addig fogsz ezen kattogni, ha nem teszed meg a következőt, hogy elmegy melletted a fiatal korod. Tehát, kérdezd meg őt most írásban, konkrétan, hogy mint nő tetszel e neki, és hogy el tud e veled többet képzelni, mint barátság. . Nem baj, ha nemet válaszol, fájni fog egy hétig, de utána vegre elfelejted. Kérlek zárd ezt rövidre, szeresd magad ennyire. S még az is lehet, hogy igent mond.
2022. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"néha rám írt, de semmi több nem történt, mindig megszakadt a beszélgetés akárhányszor próbáltam folytatni, sőt, hívtam talizni is, de kitért a válasz elől, így hagytam."


"Próbálkozott, meg próbált felizgatni...."


"Majd másnap írt, hogy jövök-e a következő "koncertjükre". Elmentem, viszont teljesen megváltozott, semmibe vett, nem beszélt velem, nem jött oda hozzám."


Te vagy, aki futsz utána az elejétől kezdve. Nem akart veled foglalkozni, azért tért ki a válasz elől, mikor felhoztad a találkozást.

Mikor lekésted a buszt és nála maradtál, akkor bepróbálkozott, hogy hátha szét teszed a lábaid neki. Ebben a történetben ennyi volt.

Másnap meg azért nem szólt hozzád, mert ezzel is azt nyilvánította ki, hogy ő nem akar veled foglalkozni igazából...


"Nagyon nyomaszt engem ez az egész, egyszerűen sírnom kell egész nap, hogy ennek így mi értelme volt."

Tudomásul kell venni, hogy ő nem akar tőled semmit, csak azért próbált felizgatni, hátha beadod a derekad.

Akármennyit sírhatsz. Szerinted őt érdekli?? Ne fuss utána, ne alázd meg magad többé.

2022. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!