Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak meg akart fektetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak meg akart fektetni a srác és kihasznált?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerek látásból egy srácot, aki egy ilyen noname bandában dobol. Bejelöltem anno facebookon, és folyton lájkolta a sztorijaimat, meg néha rám írt, de semmi több nem történt, mindig megszakadt a beszélgetés akárhányszor próbáltam folytatni, sőt, hívtam talizni is, de kitért a válasz elől, így hagytam.


Viszont a többi bandatagot is ismerem, és elmentem megint egy eseményre, ahol viszont elkezdett közeledni hozzám, és elhívott talizni kettesben. Elmentünk munka után, viszont én vidéki vagyok, és lekéstem az utolsó buszomat, így felmentünk hozzá, viszont közöltem vele, hogy én nem szeretnék szexet, és teljesen jól fogadta. Mondta, hogy semmi olyan nem lesz amit én nem akarok. Próbálkozott, meg próbált felizgatni, de nem volt erőszakos, sem csalódott, amint mondtam, hogy mondjuk ezt ne, rögtön abbahagyta, összebújva aludtunk, sokat beszélgettünk, reggel reggelit készített, meg csókkal köszönt el tőlem, és reggel nem nagyon akarta, hogy menjek haza.

Majd másnap írt, hogy jövök-e a következő "koncertjükre". Elmentem, viszont teljesen megváltozott, semmibe vett, nem beszélt velem, nem jött oda hozzám. A haverjai voltak velem egész este, szóval mielőtt haza mentem, oda mentem hozzá, és közöltem vele, hogy ezt a viselkedést nem érdemeltem meg, nem tartom tisztességesnek, és nagyon megbántott. Bocsánatot kért, majd másnap megint írt, és bocsánatot kért, és azóta ennyiben maradt az egész, azóta nem beszéltünk, nem keres, semmi.


Ez mégis mi volt?


Őszintén én nagyon rosszul vagyok azóta, mert mint írtam egy éve ismerem, és azóta tetszett nekem. Nagyon nyomaszt engem ez az egész, egyszerűen sírnom kell egész nap, hogy ennek így mi értelme volt.


2022. okt. 27. 17:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
31%

Én abszolút megértelek, hasonlóan jártam én is egy hete. A volt főnökömmel közös házibuliban voltunk, mindketten többet ittunk a kelleténél és felmentünk hozzá. Dettó teljesen ugyanaz történt, mint nálatok, tehát ő bepróbálkozott, de én mondtam, hogy ne és aztán összebújva aludtunk. Én utólag belegondolva jól éreztem magam, évek óta vágytunk már erre mindketten, de a közöttünk lévő munkakapcsolat miatt nem tehettük meg.

Utólag megbeszéltük, hogy jobb ha nem gondoljuk tovább és ennyiben maradt az egész. Az ilyen embereket hagyni kell szerintem. Eleinte csábítónak tűnik, viszont később belátod majd, hogy érzelmileg egy nulla az ilyen, ha szabad így mondani, nem lesz elég neked és szakítani fogsz vele.

Egy tapasztalatnak tökéletes, de szerintem ennél többet ne gondolj bele.

2022. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!