Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Furcsa, hogy ezt mondta nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, hogy ezt mondta nekem srác? Mire lehet számítani tőle egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ismerkedek valakivel. Most beszélgettünk a nyaralásról és teljesen kiakadt azon, amikor megtudta, hogy egyedül mentem külföldre nyaralni és tett egy olyan megjegyzést most, hogyha az én barátnőm lennél, én nem engednélek a Nissi Beachre egyedül és máshova se. Megjegyztem Neki, hogy én egy kapcsolatban is elmegyek egyedül ide-oda. Pl edzőterem, fodrász, vásárlás. Nincs szükség rá, hogy pasival menjek ilyen helyekre. Na ekkor hozzátette kérdőn, hogyha lenne valakim, akkor minek akarnék egyedül menni bárhova is.

Nem tudom, csak nekem nem szimpatikus ez? Normális dolog ez a részéről ?



2022. nov. 16. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Én az ilyentől befosnék és lepattintanám még mielőtt a nyakamra ül.
2022. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, ha lancra vernek, akkor megvan az embered.
2022. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Más a nyaralás és a fodrász egyedül. Ha kapcsolatban vagyok egy nyaralás egyedül elég fura lenne, de az is, hogy jön velem a fodrászhoz. Lehet csak félre értés, de ha komoly, akkor pucolnék.
2022. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Miért teszed fel ezt a kérdést, "Mire lehet számítani tőle egy kapcsolatban?"

Megmondta.

Erre.

"hogyha az én barátnőm lennél, én nem engednélek a Nissi Beachre egyedül és máshova se."

2022. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Igaza van. Ha te nyaralgatsz a nisszi bícsen, ki fog otthonra főzni? Vagy nyaralás előtt csinálsz egy 2 hetes nagyfogást?
2022. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
A szokásos esti kamu "butanő vagyok" nyígás. Bocs de ezeket nem hiszem el hogy nem trollkodások. Ilyen ostobán picsogva megkérdezni folyton a teljesen nyilvánvalót.
2022. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
6. Örülj neki, hogy te mennyire okos vagy... Főleg, ha így tudsz válaszolni.....
2022. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Ismerlek négypipás. Mindjárt jelentgetsz, töröltetsz, aztán sóhajtozol milyen undorító kommentet töröltettél és nekiállsz vadbarmozni egy újabb áldozatot.
2022. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Ezt bocsi, de nem hiszem el.
2022. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ciprus 🥰
2022. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!