Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok te mennyire bizonytolon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok te mennyire bizonytolonodnátok el ismerkedésre nél ha kiderülne,hogy a srác előtte K*rvazott?

Figyelt kérdés

22evesek vagyunk mind a ketten.

Nem rég ismertem meg,egy hónapja,már lefekudtunk,és alapjáraton szeretek vele lenni,mert őszinte,vicces,és értékeli azt amit mondok,figyel rám.

Viszont nem volt még komoly kapcsolata és ez szemét szúrt főleg,hogy állítása szerint volt együtt lánnyal,de nem vitte őket sehova.

Engem sem hozzájuk vitt,hanem bárhová máshová,csak ne oda,és nem értem,hogy miért,mert ranezve látszik hogy teljesen oda van értem ,meg egyből ír,válaszol,találkozik,jön.

Stb.

De rá kerdeztem hogy akkor a lányokat hova vitte erre be nyog egy olyat,hogy ő ment hozzájuk ugyanis fizetett érte

Nem itelek el a múltja miatt senkit,de ez nem gáz ?

A szüleit se zavarta,oké felnőtt de akkor is cink.

Velük is el ráadásul.

Mennyire gáz ez?


2022. nov. 24. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Na, nehogy már nekünk kelljen eldönteni helyetted, hogy neked ez belefér-e, vagy sem.
2022. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképp körbe járnám a témát. Kíváncsi lennék, hogy nyilatkozik erről, mit mond, miért döntött így, stb. Ha a szex működik, ha a kapcsolat működik és nincs olyan into jel, ami arra utal a, hogy gond van, akkor ennyiben hagynám.
2022. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Férfiak prostiznak = Nők könnyű alkalmiznak


A nemi szerepek dinamikájából ez könnyen belátható, ha csupán a gyors szex a cél.

2022. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kitenném a szűrét.
2022. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Baromira nem férne bele, egy 22 éves srác nem szorul erre, ha neked megfelel másnak is megfelelt volna.
2022. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

"A szüleit se zavarta"


Miből gondolod, hogy tudtak róla?

Elmegy sétálni, kiszellőztetni a fejét, találkozik a barátaival (netán randizik egy lánnyal) - legalábbis ezt mondja, ha kérdezik. Az én szüleim se kérdeztek volna többet, ha vacsorára hazaértem volna. A maga pénzét költi, nem tudják a szülei, hogy az elmúlt egy órában elköltött 10-20e Ft-ot.


Hogy ez mennyire gáz teneked, azt te döntsd el. Régóta gyakorizom, merült már föl ez a kérdés. Itteni női véleményírók döntő többségénél kizáró ok lenne, ezt tudom. Úgyhogy, ha a férfi kérdezett volna, azt tanácsoltam volna, hogy sose beszéljen erről.

2022. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az ilyen rongyoktol azonnal felfordul a gyomrom
2022. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy std szűrésre lehet nem ártana elmenned. Szájon keresztül is elkaphatott bármit, aminek nincsenek tünetei.
2022. nov. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Eléggé. Aki fizet a szexért, azzal nem vagyunk egy vérmérséklet.
2022. nov. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Már lefeküdtél vele, mindegy. Én az ilyeneket beperelném, akik olyanokat titkolnak, amik miatt nem szexelnék velük, ha tudnám.
2022. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!