Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha két srác is találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két srác is találkozni hívott ugyanarra a napra?

Figyelt kérdés

Nem mondtam egyiküknek sem, hogy nem jó, mert nagyon fura mindkettő. :D

Nem is egyeztettünk semmi konkrét időpontot, nem írják, mikor gondolták... Nem értem, ez mire jó a pasiknál? Akkor minek hívnak el, ha nem is akarnak látni?


Arra gondoltam, hogy azt csinálom, hogy vagy azzal találkozok, aki előbb mond konkrétabbat, vagy mindkettőnek megírom, hogy hagyjuk.


2022. nov. 7. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Vagy menj el mindkettővel randizni, csak az egyikkel tetesd át másik napra, vagy jó ugyanazon a napon is, csak akkor hamarább tudd le az első randit, és onnan mehetsz is a másodikra.
2022. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el mindkettőre
2022. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az időbe belefer menj el mindkettőre. Bár jobb lenne az egyiket masik napra tenni, különben a korábbiról sietned kell.
2022. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Igen, az egyiknek megírhatod, hogy inkább nem lehetne-e ekkor vagy akkor. És majd folytatod azzal, amelyik szimpatikusabb lesz. :)
2022. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem is egyeztettünk semmi konkrét időpontot, nem írják, mikor gondolták... Nem értem, ez mire jó a pasiknál? Akkor minek hívnak el, ha nem is akarnak látni?"


Ha nem írja le, hogy pontosan mikor ér rá, akkor nem is akar látni? :D

2022. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Mit megadnék 1 randiért nemhogy 2ért... micsoda problémák
2022. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyik sem érdekel, akkor inkább ne találkozz velük. Felesleges
2022. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!