Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket mennyire zavarna ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna ez egy alakuló kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy férfival egy ideje, aki azt mondta komoly kapcsolatot akar tőlem, én pedig nagyon komolyan gondolom vele. Még konkrétan nincs kimondva hogy együtt vagyunk, de nekem szinte már olyan az egész. Instán talált rám.


Nemrég megnéztem hogy mennyi csajt követ, kb 800, és ez állandóan emelkedik. Nem lenne bajom, csak látom hogy az összes csaj környékbeli, egy egyetemre jár velük,viszont szerintem kizárt hogy ennyit ismer. Látom is hogy lájkolgatja őket napi szinten.


Felmerült bennem a kérdés hogy vajon rajtam kívül próbálkozik e más csajoknál is, hiszen engem is itt talált meg..


Ha valami insta celebeket vagy színésznőket követne az még nem is zavarna, de számomra így mégis más hogy környékbeli csajokat lájkolgat..



Red flag, vagy túlgondolom az egészet?

23/N



2022. nov. 5. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat biztos hogy probalkozik masnal is. Ha jon jobb, lecserel.
2022. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasival nem jonnek ossze semmi penzert, ezek a tipikus jaj ez csak egy haver,az csak egy barat,nincs koztunk semmi,ne aggodj..
2022. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Rész flag,ez egy hulladék...
2022. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Komoly kapcsolatot akar tőlem" vs. "800 és emelkedik plusz likeolgatja". Meg is van a válasz. Sőt már azzal, hogy ezt kiírtad gyakorira. Még nem is jártok de már zavar. És tudod miért? Mert ez a normális, amit a srác csinál meg egy bunkóság. Hulladék az ilyen a szememben, ugyanezt csinálja kapcsolatban, téged meg őröl az ideg hogy "dehát miért?" Meg szülnek nekik 2 gyereket és rajtakapják h chatel/sexcamozik valakivel XD Nem baj, kösz bro az ilyenek miatt lesz könnyebb nőt találnom (most volt egy szakításom) (vagy pont hogy nem, az általánosítás miatt XD)

F

2022. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már alapból az gáz, ha valaki közösségi médián ennyire aktív like-bajnok. Ha hozzátesszük, hogy gyakorlatilag csajokra csorgatja naphosszat a nyálát és azt lesi, hogy mások mit csinálnak, miket raknak ki...no comment. Nincs jobb dolga?
2022. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan akarja,aha mindnek ezt mondja 😆🤣🤣
2022. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hát most akkor gondold át, mert nem értem mi a kérdés, ha zavar, akkor nem lesz vele komoly kapcsolatod. Most úgy őszintén mit vársz, később mi lesz? Eleve az insta ismerkedés is hoz magával egy nagy kockázatot.
2022. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kib€sznám.
2022. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Felmerült bennem a kérdés hogy vajon rajtam kívül próbálkozik e más csajoknál is, hiszen engem is itt talált meg.."

Itt konkrétan felnevettem. Találd ki miért...


🚩🚩🚩🚩🚩

2022. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazatok van.
2022. nov. 5. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!