Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavarna titeket, ha a fiúról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha a fiúról / férfiről akivel ismerkedtek kiderülne, hogy nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal jelenleg, és szóbajöttek az előző kapcsolatok. Nagyjából most jutottam oda az életemben, hogy reálisnak tűnne már egy párkapcsolat. Korábban elég problémás lett volna a magánéleti problémák, gondjaim mellett. Egyrészt senkinek sem kellettem volna úgy, másrészt meg nem is lett volna reális elvárás, hogy ezeket valaki végigszenvedje mellettem, szóval egyáltalán nem ismerkedtem és dolgoztam magamon. Ezt meg is mondtam neki a "senkinek sem kellettem volna" rész nélkül és megértőnek tűnt, meg megköszönte, hogy ezt így elmondtam neki, de nem tudom, hogy valójában mit gondolhat, nem-e fog ettől defektesnek tartani.


26 vagyok, de nincs semmi közöm a többi hasonló és leírás nélküli kérdéshez.


2022. okt. 30. 10:40
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem kizáró ok, igen, mert gyakorlatilag nulla tapasztalata van arról, hogy hogyan kell egy kapcsolatban lenni. Persze, megvan a lehetősége annak is, hogy elsőre beletrafál és jól csinálja, de azért egy kapcsolatot gondozni és fenntartani nem könnyű feladat, sokkal komplexebb, mint elkezdeni egyet, és őszintén szólva 30 évesen nem én akarom megtanítani ezt valakinek.

De ez csak én vagyok, csomó nőt/lányt nem érdekel az ilyesmi.

Az egyébként ugyanennyire kizáró ok nekem személy szerint, ha egy férfi nem volt egyedülálló legalább egy-másfél évig folyamatosan szünet nélkül. Mert azok meg nagy valószínűséggel magukat sem ismerik, nem önállóak, nem tudják elviselni magukat hosszú távon (tehát akkor nekem miért kéne) és mindenre a párjuktól várják a megoldást.

2022. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem. 20 évesen jöttem össze az első párommal, aki ekkor 21 éves volt és neki sem volt korábban kapcsolata.

Nagyon jó a kapcsolatunk azóta is.


Ha nincs benned keserűség, akkor szerintem nem gond. Az meg, hogy hogyan kell kezelni, gyorsan kialakul. Nem hinném, hogy egy rossz kapcsolat megfelelő tapasztalat. Nem ezen múlik.


Nyugodtan mondd el neki

2022. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna amennyiben teljesen normálisan viselkedik az illető. nem remeg keze-lába, nem görcsöl, kommunikatív és az eddigi sikertelenségét nem nyomja rám.
2022. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!