Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, mennyire zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavarna titeket, ha kiderülne a fiúról, akivel ismerkedtek, hogy már férfival is feküdt le?

Figyelt kérdés
Egyetemista srác vagyok. Nem tartom magam férfiatlannak se kinézetemet, se jellememet tekintve. Talán biszexuálisként tudnám meghatározni magam, bár kapcsolatot férfival nem tudnék elképzelni. Azonban voltam már együtt férfival, élveztem is. Mennyire zárkóznátok el, ha ezt megtudnátok? 19/F

2014. febr. 3. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Én teljesen. Ne haragudj,de nekem ez nem…

Nem szeretem, ha egy férfi nem tudja meghatározni magát. Hülyét kapnék ha a pasim egy pasiért hagyna el…

2014. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Engem iszonyatosan zavarna, de én már csak ilyen konzervatív vagyok.
2014. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Eléggé zavarna :/ Ha bevallanád, nem valószínű, hogy belemennék a kapcsolatba.
2014. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nincs bajom a melegekkel, és a biszexuálisokkal sem. Viszont párkapcsolatot csak heteroszexuális emberrel tudtam elképzelni.


Volt rá példa hogy egy srác az első randinkon vallotta be, hogy pasikkal is volt már együtt. Mondtam neki hogy ne haragudjon, de így nem szeretnék vele mást, csak szimpla barátságot. Ő többet szeretett volna. Ezért nem találkoztunk többet.

2014. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, de nekem ez kizáró ok lenne. Nincs bajom a homo- és biszexuálisokkal, de én csak 100% hetero férfival kezdek párkapcsolatba.
2014. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Kizáró ok lenne. Nem és nem.
2014. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, el tudnám fogadni. Csak ne akarjon mellettem, egyidőben fiút is.
2014. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sosem merült fel bennem, hogy kapcsolat közben félrelépjek egy fiúval, ahogy lánnyal se, szerintem mindkettő ugyanúgy megcsalás. Első válaszoló, senkit nem hagynék el egy férfiért, mert mint mondtam, kapcsolatot nem tudnék elképzelni férfival. Annyiról van szó, hogy egyedülállóként adott esetben férfiakkal is lefekszem, nem csak nőkkel. De hosszú távon egy nő mellett képzelem el az életem. Attól még, hogy valaki biszex, nem lesz automatikusan hűtlen. Azok nem a biszexek, hanem a szemetek.
2014. febr. 3. 21:18
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm mindenkinek az őszinte véleménynyilvánítást, igyekeztem mindenkit felpontozni, és várom a további véleményeket.
2014. febr. 3. 21:24
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem úgy értettem, hogy biztosan hűtlen leszel. Elhagyni úgy is lehet valakit valakiért, hogy még komolyabban nem folytak bele dolgokba…

De akkor sem. Folyton azon agyalnék, hogy vajon tényleg szeret, vagy csak egy meleget fogtam ki, aki csak épp kipróbálja, hogy bejön-e a másik oldal stb. Zavarna.

Nincs bajom a melegekkel és a biszexuálisokkal sem, éljenek boldogan, de én csak heteroval vagyok hajlandó. Néha még velük is nehéz, nem kellenek „extra” bonyodalmak.

első

2014. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!