Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, mennyire zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavarna titeket, ha kiderülne a fiúról, akivel ismerkedtek, hogy már férfival is feküdt le?

Figyelt kérdés
Egyetemista srác vagyok. Nem tartom magam férfiatlannak se kinézetemet, se jellememet tekintve. Talán biszexuálisként tudnám meghatározni magam, bár kapcsolatot férfival nem tudnék elképzelni. Azonban voltam már együtt férfival, élveztem is. Mennyire zárkóznátok el, ha ezt megtudnátok? 19/F

2014. febr. 3. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Hülye világot élünk, nekem ez morbid, hogy azonos neműek össze bújnak... :/ de te tudod.Nem lennék majd barátnőd helyében.
2014. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát én nem hagynám el a barátnőm egy menetért egy fickóval, ahogy egy menetért egy csajjal sem. Férfiak ennél komolyabban pedig nem érdekelnek. A lànyok viszont igen, ugyanúgy, ahogy egy heteró pasit. Szóval nálam semmivel nem nagyobb az esélye az elhagyásnak. De egyébként az elhagyás szerintem nem azért rossz, mert valakiért elhagynak, hanem maga a tèny, hogy elhagynak. Innentől kezdve szerintem mindegy, hogy férfi vagy nő miatt.
2014. febr. 3. 21:53
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, én írtam, hogy el tudnám fogadni. Nagyon igaz, amit írsz, hogy ha valaki megcsalja a párját, teljesen mindegy, hogy fiúval, vagy lánnyal.
2014. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna, én is bi vagyok 23L
2014. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Én is el tudnám képzelni, hogy lánnyal fekszem le, de szerelmes sosem lennék lányba. Szóval teljesen megértelek.
2014. febr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!