Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a férfinak akivel randiztok, lenne egy gyereke az előző kapcsolatából ?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 18:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Kizáró ok lenne. 24N
2020. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ. Hány éves nőként, hány éves a férfi, hány gyerekről van szó, milyen idősek, a fickóval élnek-e, ha nem, akkor milyen gyakran vannak együtt, nekem vannak-e gyermekeim, ők mennyi idősek, mennyire részei az életemnek, mennyire esélyes, hogy később összeköltözünk, mennyire esélyes, hogy közös gyermekünk lesz... stb.
2020. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem zavarna ha van gyereke/gyerekei de ne az exanyuci irányítsa befolyásolja az életét!

26N

2020. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem zavarna.
2020. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Mivel én csak 23 vagyok, ezért igen, zavarna. Tehát függ a két fél életkorától, a nőnek van-e, a gyerek hány éves... ilyesmi..
2020. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Kizáró ok volt mindig is.
2020. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

Nálam kizáró ok lenne. Ha idősebb lennék, akkor szerintem el tudnám fogadni bizonyos kikötések mellett, de tekintve, hogy a saját korosztályomban keresek, nekem egy gyerek még nagyon korai lenne.

22/L

2020. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Gyerekes nőként a szintén gyerekes férfiak részéről mutatkozott komoly érdeklődés irányomban. Bár azóta hallottam sikersztorikat, amikor nők szándékosan olyat kerestek akinek még nincs, hogy ne kerüljön több család képbe, én nem voltam ilyen elszánt és kirekesztő.

Másrészt az egy jó szűrő, hogy az előző kapcsolatáról és a gyerekéről hogy beszél, milyen kapcsolatban maradnak.

2020. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Igen, nem randiznek eleve ilyen ferfival. (Mar volt ra pelda es zavaro volt.)
2020. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

Igen, zavarna, mert sajátot sem akarok, és olyan párt keresek, aki szintén aktívan nem akar szülő lenni.

32N

2020. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!