Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a férfinak akivel randiztok, lenne egy gyereke az előző kapcsolatából ?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 18:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, hogy 30-on felül hogy gondolkoznék, de 22 évesen nagyon is.
2020. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen az élet kor lemaradt, az fontos. Olyan 30 év körül gondoltam. Plusz-mínusz 5-6 év. Viszonylag még fiatalon. :D
2020. nov. 8. 19:43
 13/22 anonim ***** válasza:
49%
sok pasinak 25 évesen van már gyereke, az meg ugye huszonéves nőt akar, akik itt írogattak
2020. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
42%
Kifejezetten tetszene, egy férfiről semmi nem állít ki jobb bizonyítvány minthogy hogy viselkedik a gyerekével, hogy viseli gondját - érzelmileg, anyagilag.
2020. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Eleve nem randiznék olyannal, akinek gyereke van. Még elég fiatalnak tartom magam ahhoz hogy mostohaanya legyek. Szóval amíg bőven találok a korosztályomban olyat, akinek nincs gyereke, addig nálam ez kizáró tényező.
2020. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
Egyik harmincas éveiben járó kollégámat 2 kisgyerek mellett elhagyta a barátnője. Pár hónap után összejött egy szintén harmincas egyedülálló anyával. Még friss a kapcsolatuk, de eddig működik.
2020. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
69%

Ha komolyban gondolkoznék, mint potenciális pár, őszintén: igen, zavarna..


Volt egy 40-es pasi, akivel nem indult komolynak, nála pl nem zavart. (ÉS nem a gyerek miatt nem lett belőle több btw).


Azért ebben a korban még sokan állunk családalapítás előtt, még van hal a vízben gyerek nélkül bőven, nyilván alapból előnyben részesíti az ember ha együtt létesítenek először családot. 8Aztán az élet úgy is úgy alakítja, ahogy, de az más kérdés).

29N

2020. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%
Kizáró ok. Nem vagyok saját magam ellensége, hogy plusz nyűgöt vegyek a nyakamba. Alapból nem akarok soha gyereket, nem hogy másét..
2020. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%
Hiába mondja mindenki, hogy nem akar összejönni gyerekessel (amit megértek, én sem feltétlenül..), de a való életben mégis azt látom, hogy aki viszonylag fiatal, ki is néz valahogy, értelmes is, az ugyanúgy talál párt gyerekesként is, férfi és nő egyaránt. Most, hogy ilyen szinten elterjedtek a mozaikcsaládok, szerintem simán tud egy működő modell lenni, ha minden tagja értelmes, felnőtt hozzáállással bír. Én mégis azt mondom, megadnám magamnak ah esélyt, hogy “első” családban neveljem a gyerekem, nem egy olyan kapcsolatban, ahova mindenki sérülésekkel érkezik. Aztán még bármi lehet, ha beleszeretek egy gyerekesbe, akkor ez a sorsom, ha pedig gyerekkel maradok egyedül és újra kell kezdenem, akkor meg az. Nem tragédia manapság, de örülnék, ha meglenne az esélyem a “normál” családalapításra. 30 felett már máshogy gondolkoznék szerintem, akkor lehet, hogy simán beleférne.
2020. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem "mindenki" mondta, hanem tizenpár válaszoló.
2020. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!