Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még találni normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még találni normális harmincas szabad férfiakat?

Figyelt kérdés
Most léptem ki egy hosszú kapcsolatból, akivel az életemet terveztem. Olyan rég randiztam és a kínálatot sem ismerem, a legtöbb velem egykorú a környezetemben már házas. Beleültették a fülembe a bogarat, hogy ilyen korban már csak a selejtek szinglik. Mit gondoltok?
2022. okt. 7. 09:56
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
34 évesen váltam el. Én is azt hittem, hogy minden normális nő már foglalt. De általában ebben a korban válnak, tehát mindkét oldalon nagy a kínálat.
2022. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel. 31 éves vagyok és koromhoz illő férfit keresek. Amúgy nem vagy selejt. Miért lennél? Ugyanmar
2022. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Várjunk! Most akkor csak a szingli férfiak selejtek, vagy mi?
2022. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
91%
#20-as! 31 éves vagyok és két éve szingli. Nem szexpartnert vagy cselédek keresek, hanem egy megfelelő társat. Szerintem sok ilyen férfi lehet még, aki éppen egyedülálló.
2022. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
0%
Vannak sokan, csak a nők nem veszik észre őket, mert nincs menő autója, "csak" 175 cm magas, nem Tinderezik, ...
2022. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Én 44 évesem váltam el 2 éve. 2 hónap múlva ismertem meg a párom, ő 39 éves most. Nem elvált, még nem volt nős, bár van egy gyereke egy fiatal kori rövid kapcsolatból. Megkérte a kezem, jövőre szeretnénk esküvőt. Egy elképesztő jó pasi minden téren, helyes, szorgalmas, értelmes, romantikus de macsó is egyben, és a gyerekeimet nagyon szereti... Nagyon boldog vagyok vele, és nem hittem, hogy van ilyen. Sőt mindenki azt mondta, ne reménykedjek, nem lehet találni normális férfit. De lehet! A párom úgy imád, mint még senki, igazi lovag, gyengéd, mindenben a kedvemet keresi, szeret meglepni mindig valamivel, közben meg nagyon jó pasi, igazi nagybetűs férfi, mindent intéz, szervez, megjavít, nagyon büszke vagyok rá.

Csak azért írom le, hogy ne adjátok fel a hitet. Ritka, de lehet normális férfit találni. Bár én magam is alig hiszem el, hogy lehet ilyen szerencsém.

2022. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
87%
Van normális ebben a korban. Kb 5%. Magamat is ide sorolom, en is ugy lettem szingli, ahogy te, csak én 31 evesen. A nökben is kb 5% ez az arány. De am a nők zömének mi normálisak is láthatatlanok vagyunk, mert mindenkitől azt hallják h biztos selejtek vagyunk. Pedig csak igy alakult. Nem én tehetek róla h 7 év komoly kapca után dobtak es már nem vagyok 25 éves. Szomorú tapasztalatom h 30-asként piszok nehéz a párkeresés. Ferfikent, nokent egyaránt. Csuklóból leírnak a kor meg a fenti sztereotipia miatt.
2022. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
kapca = elírás, kapcs akart lenni
2022. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 Noren1989 ***** válasza:
100%

"kínálat"


"selejt"


Ezek a szavak úgy meghatnak, akár egy hagymapucolás.

Sírok tőled.


Nem vagy troll véletlen?

2022. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fene?!

Itt mindenki 31 éves szingli férfi? :D Csatlakozom.


Én normálisnak tartom magam. Viszont nem vagyok nagyon társasági ember ezért az esélyem egy normális kapcsolatra vajnyi kevéske. Nincs olyan külsőm amiért úgy döglenének a nők ezért a nagy átlagból nem fogok kitűnni(nem is szeretnék) hiába vagyok jó beszélgetőpartner, tájékozott, rendezett életű.

Akár hányszor próbálkoztam neten csak frusztráció követte. Én már nem tudok benne hinni, hogy ez megváltozik.

(Nem azért nem alakult semmi mert válogattam volna, Átlagos János nem mozgatja meg még az előnytelen külsejű nőket sem:) )

2022. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!