Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még találni normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még találni normális harmincas szabad férfiakat?

Figyelt kérdés
Most léptem ki egy hosszú kapcsolatból, akivel az életemet terveztem. Olyan rég randiztam és a kínálatot sem ismerem, a legtöbb velem egykorú a környezetemben már házas. Beleültették a fülembe a bogarat, hogy ilyen korban már csak a selejtek szinglik. Mit gondoltok?
2022. okt. 7. 09:56
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
75%
A selejt szót s férfiakra vagy magadra érted? Amúgy kit érdekel mit hisz más , ha van legyen ha nincs akkor elvagyok egyedűl is. 30f
2022. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
29%
Hogy a nőknek gyakran irreális elvárásaik vannak.
2022. okt. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
73%

A nőknek gyakorta olyan elvárásai vannak hogy legyen normális hűséges lehessen rá komoly kapcsolatot alapozni.


Ez az ami 80%-nak irreális.

A nők 80%-ának meg alap minimum ezekre jön még rá a kémia is, meg a többi.

2022. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
17%
A normálist jórészt külsőre érette!
2022. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
97%
Én normálisnak tartom magam.
2022. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
97%
annyi igazság van benne, hogy ez az a korosztály, ahol a komoly kapcsolatra vágyó és alkalmas férfiak nagy része már talált párt, de válás/szakítás helyett azok is inkább próbálják javítgatni a dolgokat, akiknek nem igazán akar jól működni a kapcsolata.
2022. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
93%
Amikor egy kapcsolat szakitassal vegzodik, ott nemcsak egy no szabadul fel, hanem egy ferfi is. Nalatok is felszabadult az exed es siman lehet, hogy valakinek o lesz a normalis ferfi. Te meg olyat talalsz, aki massal szakitott. Attol meg lehet normalis.
2022. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
2%
A normális sokszor nem igaz a kereső nőre...akkor legyen egál.
2022. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell messzire menni, itt van GyK Balázska,31F. Tuti főnyeremény, egy nő sem akarhat nála jobb pasit.
2022. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
29 éves nő vagyok, és egyedülálló, egyszerűen a normálisak foglaltak, a szinglik csak szexelni akarnak
2022. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!