Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még találni normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még találni normális harmincas szabad férfiakat?

Figyelt kérdés
Most léptem ki egy hosszú kapcsolatból, akivel az életemet terveztem. Olyan rég randiztam és a kínálatot sem ismerem, a legtöbb velem egykorú a környezetemben már házas. Beleültették a fülembe a bogarat, hogy ilyen korban már csak a selejtek szinglik. Mit gondoltok?
2022. okt. 7. 09:56
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
82%

40,-es

Nem hiszem el hogy nem válogattál. Lehetetlen.


36,-os

Mert egy kapcsolatban nagyon sokat kell beszélni a másikkal és mindig látod az arcát, egyáltalán nem mindegy hogy szivesen nézel rá vagy beszélsz vele mert szép vagy undorodva vagy szomorúsággal hogy a barátnő miért nem szép.

Olyan lelkierőt és motivációt ad a teljesítésre egy szép barátnő mint semmi más a világon. Egyszerüen lelkileg is teljesen feltölt és képes vagy bármire érzés.

Ezt nem tudja megadni egy nem szép arcú nő

2022. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
66%
Azért kíváncsi lennék hogy azok a férfiak akiknek magasan vannak az elvárásai ha a nők szépségéről beszélnek, azok milyen jóképűségi szintet tudnak felmutatni!😀😆
2022. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok jó képű(főleg nem fotógén), teljesen átlagos. Bár ha egy haverom társaságába elmentem akkor az ottani nők egész jó képünek mondtak, habár lehet hogy csak haveromnak hazudtak kitudja. Viszont elég nagy negativakat is hallottam vissza főleg hogy rendkivül magamnak való vagyok, kisugárzásom van.


Ennek ellenére nagyon vágyom egy szép lányra/nőre

2022. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
0%
És ha megöregszik az az arc? Akkor nem fogsz ránézni mert már nem szép?
2022. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben akkor is az a szép arcú lány lesz akit anno megismertem.
2022. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
#44: bocsi, de az arctornát már rég föltalálták, továbbá soha még ennyi fajta bőrápoló szer nem volt kapható elérhető áron.
2022. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
47%
😂 de azok nem varázsszerek, akkor is megöregszik az arc
2022. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
47%

Így van ebben egyetértek, szerek ide vagy oda az arca mindenkinek megöregszik.

A lényeges része nekem az hogy egy szép lány válaszon szépsége teljében és utána én kitartok mellette végig, mivel nyilván én sem leszek fiatalabb és öregszem

2022. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
74%
És vajon akar is normálisat? Kapott privit, nem válaszolt. Még egy eltűnő!
2022. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!