Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bocsánatot kértem tőle aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kértem tőle aztán összejött mással. Miért állt akkor szóba velem?

Figyelt kérdés

Sajnos elrontottam a dolgokat egy lánnyal, nem vettem elég komolyan a dolgokat és többször lemondtam/átrakattam a randikat. Végül írta, hogy hagyjuk az egészet mert úgy látja nem ugyanazt akarjuk. Utána nagyon sokáig hiába írtam neki, nem válaszolt.

Hónapok teltek el, megint írtam neki, hogy azóta is csak ő jár a fejemben és bocsánatot szeretnék kérni. Erre visszaírt, hogy semmi baj, már nem foglalkozik ezzel. Igazából kedves volt, vissza is kérdezett hogy vagyok, mi újság velem. Gondoltam, talán újra lesz esélyem nála és majd pár nap múlva elhívom randizni erre ma látom, felrakott egy közös képet egy pasival aki minden jel szerint a barátja.

Akkor mire volt jó, hogy beszélt velem? Azt gondolta, majd beleélem magam és pofára ejt?


2022. júl. 18. 18:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak elfogadta a bocsánatkérésedet és kedves volt, ez nem azt jelenti, hogy adna újabb esélyt és játszadozik veled. Ha nem lenne senkije se biztos, hogy randizna veled újra, mert ő már továbblépett, ezért is írta, hogy már nem foglalkozik a dologgal.

Vele ez ennyi volt, legközelebb ha tetszik valaki, ne mond le a randikat, csak ha tényleg nagyon nyomós okod van rá.

2022. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A kedvesség nem "esélyt" jelent.

A lassabban ismerkedés nem azt jelenti, hogy lemondasz randikat.


"kedves lány" : Általában kedves mindenkivel, udvarias. De ez semmit többet nem jelent.

2022. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyira “bírom” az ilyen szerencsétleneket, akik 1) nem tudják mit akarnak, aztán amikor megunja a másik, akkor kezdenek el futni a másik után… 2) ha egy lány nem köpi le egyből, hanem normális, Kapaszkodj meg kedves vele pár mondta erejéig. Akkor utána o a büdös qrva így is, ha mert mi az már hogy emberi módon válaszolt?????!!!!!!!!!!!!!!


Nem vagy normális, egy kollegám volt ilyen, és egy idő után arcon tudtam volna ütni, amiért beteges szinten felertette, hogy szimplán kedves voltam vele (is, minden minden kollégámmal, valamiben segítettem neki, ez volt a nagy bűn..)


1 évig zaklatott utána, az se zavarta h nem beszeltem vele egy ideje... kb hasonló agymenés zajlódhatott le nála. Ezek után már nem csodalkozok azon, más csajok miért flegmàk..

2022. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedves volt, csak simán jólnevelt ember módra válaszolt egy üzenetre, ennyi.
2022. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Most a végére azért még neked áll feljebb azok után ?
2022. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem írt vissza addig haragudott.. aztán amikor lett más már nem foglalkozott veled, úgyhogy vissza is írt...

Itt nem vele van a baj.

2022. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!