Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha összejöttök, találkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejöttök, találkoztok egy férfival és már a legelején mondja hogy ő nem szereti az óvszert akkor hogy védekeztek? Az elején több minden miatt is óvszerrel érdemes védekezni, igaz?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy eddig a kapcsolataiban tablettával vagy megszakításos módszerrel védekeztek. Mondtam neki hogy megszakítással nem biztonságos, könnyen lehetek úgy terhes. Mondtam neki hogy tablettát nem igazán szeretnék használni, régebben híztam tőle 10 kilót. Ő is azt mondta hogy azt nem jó szedni,ne szedjem. Még régebben egy nőgyógyász spirált ajánlott akkor még nem vele voltam hanem házasságban. De úgy tudom hogy spirál mellett is sokan terhesek lesznek. Jól tudom? Sok férfi nem szereti az óvszert? Meg a spirál abból a szempontból nem jó a legelején hogy az nem véd pl némi betegség ellen. De hát a legelején amíg nem ismerem az nem jó. Értitek.Csak ha már kb több hónapja együtt vagyunk akkor inkább?
2022. jún. 18. 22:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Akkor miért a pasi véleménye számít???Ha te gumival akarod akkor csak azzal kell.Ki a f@$zt érdekel ,hogy ő mit szeretne.Nem kell becsicskulni,nálad van a p@na.
2022. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekezik, mindent rám hárít, akkor nyitva az ajtó, és pápá.

Nincs az a jó férfi, aki megérné a kockázatot. A minimum, hogy ott van a zsebében.

2022. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Az óvszer biztonságos és egészségre ártalmatlan védekezési mód. A nemi betegségek ellen is véd.

Mehet Isten hírével.

2022. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Erre én annyit mondanék, hogy sajnálom, de szexuálisan nem passzolunk. Ő keressen olyat, akinek oké gumi nélkül, én is találok olyat, akinek nem gond.

Nekem ilyenkor az az első gondolatom, hogy vajon mi mindent szedett össze eddig élete során. Képtelen lennék így szexelni.

Gondolom, arra se vevő, hogy teljes std szűrésre menjetek.

2022. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyen pasi nálam is mehetne, amerre lát. Ő nem szereti az óvszert. Én nem szeretem a nemkívánt terhességet, a nemi betegségeket…

Egyszer lettem nemibeteg, szerencsére gyógyítható volt. Kiderült, hogy pasiknál nem okoz tünetet és ÉVEKIG lappanghat bennük.

2022. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Majd jön az abortusz-fan, és megmagyarázza, hogy mekkora szemét vagy, hogy azt a fasisztoid, libidó-gyilkos szart akarod rákényszeríteni szegény férfira, aki nem azért létezik, hogy alàd rendelje magát.


De amúgy én is offolnám az ilyen pasit.

Volt szerencsé(tlensége)m ilyenhez. Belementem a megszakításosba, erre egyrészt a kis g€ciláda 1x belém élvezett direkt, mert sajnálta volna kivenni (wtf???), másrészt a trichomonas által rájönni, hogy megcsal, az se volt kellemes. Persze, váltig állította, neki semmi baja nincs, és ő nem fog gyógyszert szedni a semmire, nincs neki pénze ilyenekre kiszórni...

(Másfél-két héttel ezután reptettem, akkor hirtelen nyilvános lett a másik nő...)

2022. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle friss vizsgálatot miszerint nincs némi betegsége. Az lenne az első. Onnantól már csak a nem kívánt terhesség ellen kellene valami megoldás.
2022. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az óvszert nem szerető pasik kifejezetten veszélyesek nei betegség szempontjából. Kikkel fekhetett össze, milyen nők azok, akik gumi nélkül szexelnek. Ilyenkor jön a kamu szöveg, hogy nekik csak stabil kapcsolatuk volt és utána sem volt neki még senki.
2022. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen, azt mondta o nem huz gumit, mondtam hogy de igen huzol. Akkor is mondta hogy nem, es mondtam ha nem huzom nem fekszunk le. Es ugy mondta hogy jo akkor felveszem a gumit

Nehogy mar o dontse el. Csak te jarhatsz rosszul. Vagy terhes leszek, vagy nemibeteg

Neki mi problemaja lesz? Semmi. Persze hogy nem erdekli

2022. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Stabil kapcsolatban nem dugok gumival. Pont. Nincs semmi gond, mindenki keressen olyat, aki megfelel az elvárásainak. F.
2022. jún. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!