Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha összejöttök, találkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejöttök, találkoztok egy férfival és már a legelején mondja hogy ő nem szereti az óvszert akkor hogy védekeztek? Az elején több minden miatt is óvszerrel érdemes védekezni, igaz?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy eddig a kapcsolataiban tablettával vagy megszakításos módszerrel védekeztek. Mondtam neki hogy megszakítással nem biztonságos, könnyen lehetek úgy terhes. Mondtam neki hogy tablettát nem igazán szeretnék használni, régebben híztam tőle 10 kilót. Ő is azt mondta hogy azt nem jó szedni,ne szedjem. Még régebben egy nőgyógyász spirált ajánlott akkor még nem vele voltam hanem házasságban. De úgy tudom hogy spirál mellett is sokan terhesek lesznek. Jól tudom? Sok férfi nem szereti az óvszert? Meg a spirál abból a szempontból nem jó a legelején hogy az nem véd pl némi betegség ellen. De hát a legelején amíg nem ismerem az nem jó. Értitek.Csak ha már kb több hónapja együtt vagyunk akkor inkább?
2022. jún. 18. 22:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keressen mást. Én nem szedek tabit, a megszakítás még nem védekezés.

Amúgy pár év, és itt a férfi fogamzásgátló. Akkor majd minden gumifóbiás kedvére tömheti magát hormonokkal.

2022. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mehetne a f@szba ez az úriember.
2022. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben ugyanugy vedekezek, mint a covid tetozesenek idejen:

2 meteres tavolsagtartassal.

Csunyan mondva: huzzon a francba.

2022. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!