Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha miután összejöttem valakivel pénzt kér? 2 hete vagyunk együtt de már 3x vagy 4x kért pénzt. Egyszer erre egyszer arra. Nem egyből de hamar kért kölcsön pénzt.

Figyelt kérdés
Meg nem csak pénzt. Pl kölcsönbe pár napra telefontöltőt. Szerintetek is gáz,szakítsak vele? Amúgy sem indult fényesen a "kapcsolatunk". Ő is dolgozik, én is. Én jóval kevesebbet keresek egyébként. Nem tudja hogy mennyit keresek de gondoltam ezt is beleírom.
2022. jún. 25. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a kapcsolatot nem erőltetném. Már önmagában a kölcsönkéregetés nagyon gáz egy kapcsolat elején, de azt írod, hogy amúgy is vannak gondok.

Volt egy ilyen exem, állandóan kért 2-3 ezer forintot, mindig azt mondta, hogy megadja, persze ahelyett újra kért. Nyilván ehhez két ember kell és voltam olyan hülye, hogy legalább 8 alkalommal adtam neki azt megelőzően, hogy a nemtetszésemet nyilvánítottam neki. Mivel ő is problémás volt (pl. dolgozni sem nagyon szeretett) én véget vetettem a kapcsolatnak.

2022. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt lefelejtettem, hogy nálunk én voltam a nő, nem tudom, nálatok mi a felállás.


1-es voltam.

2022. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok,ő a férfi
2022. jún. 25. 09:32
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Rettentően gáz 😑 Tudom, mit érzel, nőtől is elfogadhatatlan lenne, de egy férfitól még inkább.


#1,2 válaszoló voltam ismét.

2022. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Elég szánalmas
2022. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
De csak kíváncsiságból meséld már el hogy kell ezt kinézni, mit mondd? Hihetetlen..2 hét járás után..
2022. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

"Szőke" vagy kérlek? A soraidból ítélve igen:DDD

Fejezd be ezt a kapcsolatot mihamarabb akármilyen kifogással, de ha poénosan akarod, akkor mondd neki azt, hogy "szükséged van 10 millió forintra pár napon belül tőle csak tőle, mert ő segíthet, mert nagy nagy baj lesz!"

Holnap már nem látod:)

2022. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
látszik mit akar igazán
2022. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha visszaadja a pénzt akkor is gáz? Ha kölcsön kér de vissza is adja?
2022. jún. 28. 18:18
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván gáz, de ezt te is sejted, hogy az különben nem tetted volna fel a kérdést. Amúgy te meg minek adsz? Nézd 2 hete vagy együtt vele, és már most fel teszed a kérdést szakítsak vele? Egyébként mi vagy te a Provident?
2022. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!