Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha miután összejöttem valakivel pénzt kér? 2 hete vagyunk együtt de már 3x vagy 4x kért pénzt. Egyszer erre egyszer arra. Nem egyből de hamar kért kölcsön pénzt.

Figyelt kérdés
Meg nem csak pénzt. Pl kölcsönbe pár napra telefontöltőt. Szerintetek is gáz,szakítsak vele? Amúgy sem indult fényesen a "kapcsolatunk". Ő is dolgozik, én is. Én jóval kevesebbet keresek egyébként. Nem tudja hogy mennyit keresek de gondoltam ezt is beleírom.
2022. jún. 25. 09:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nemrég költözött a városba, van telefon miatt tartozása, kevesebb volt a fizetése, azért kért kölcsön.
2022. jún. 28. 21:07
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves, de azért az eléggé problémás a jövőtökre nézve, hogy te jóval kevesebbet keresel, mégis tudsz neki kölcsönadni, ugyanakkor neki volt egy váratlan kiadása és rögtön kölcsön kellett kérnie. Ez azt jelenti, hogy egyetlen forint megtakarítása sincs. És nem egyszer kért, hanem négyszer.


Ez az ember véletlen nem budapesti és 41 év körüli?

2022. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12es. Nem
2022. jún. 29. 06:54
 14/14 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy mekkora nyomorult pasik vannak. Egyébként ha olvassátok a híreket egyre valószínűbb hogy komoly gazdasági válság jön, nagy munkanélküliséggel. Az árak már most is az egekben. Szóval lesz baj bőven, na ilyenkor kell majd elővenni a tartalékokat amiket az ember felhalmozott a jobb időkben(egy évnyi fizu mindig legyen eltéve, ez alap. Addig nincs nyaralás, új rucik, telefon stb.) . Az elmúlt 10 évben soha nem látott gazdasági fellendülés volt, hogy a francba lehet az hogy valakinek nincs semmi tartaléka? De telefont persze vesz hitelre a csupasz seggére. Az ilyen férfi egy életképtelen, felelőtlen pöcs, ne tervezz vele közös jövőt.
2022. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!