Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bocsánatot kértem tőle aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kértem tőle aztán összejött mással. Miért állt akkor szóba velem?

Figyelt kérdés

Sajnos elrontottam a dolgokat egy lánnyal, nem vettem elég komolyan a dolgokat és többször lemondtam/átrakattam a randikat. Végül írta, hogy hagyjuk az egészet mert úgy látja nem ugyanazt akarjuk. Utána nagyon sokáig hiába írtam neki, nem válaszolt.

Hónapok teltek el, megint írtam neki, hogy azóta is csak ő jár a fejemben és bocsánatot szeretnék kérni. Erre visszaírt, hogy semmi baj, már nem foglalkozik ezzel. Igazából kedves volt, vissza is kérdezett hogy vagyok, mi újság velem. Gondoltam, talán újra lesz esélyem nála és majd pár nap múlva elhívom randizni erre ma látom, felrakott egy közös képet egy pasival aki minden jel szerint a barátja.

Akkor mire volt jó, hogy beszélt velem? Azt gondolta, majd beleélem magam és pofára ejt?


2022. júl. 18. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem pofáraejtés volt, megmondta nyíltan, hogy már nem foglalkozik a dologgal. És nem véletlen nem válaszolt, nem írt sokáig.
2022. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Elfogadta a bocsánatkérésed csak. Minek ebbe tobbet belelátni
2022. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normálisan reagált, ő az úgynevezett "kedves lány".
2022. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nem értem, te írtál neki, hogy bocs, ő meg csak reagált erre. Mit kellett volna csinálnia, ignorálnia? Az meg bunkóság.
2022. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért voltal vele ilyen? Gondolom, nem érdekelt annyira. Most is tuti csak azért kene, mert a másik csaj, aki miatt hanyagoltad, kioffolt.
2022. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Te írtál neki, ő csak udvariasan válaszolt és azt is írta, hogy már nem foglalkozik ezzel.
2022. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Aztán még meg van az ilyen lepődve, hogy nem válaszolnak a nők. Persze, hogy nem, mert ha ír, akkor biztos akar valamit.
2022. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatot kértél. Elfogadta a bocsánatkérést. Ennyi.


Nem értem, hogy miért várja itt a legtöbb hímnemű egyed, hogy ha egy minimális gerincet is mutatnak (pl. beismerik, hogy hülyék voltak), attól az összes nő a lábuk elé omlik.


Szakított = bottal se piszkálna már meg. Ha seggedet a földhöz vered, akkor se.


Azt tudod csinálni, hogy okulsz a dologból és legközelebb akkor figyelsz oda, amikor még egy pár vagytok

2022. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Na ezért bunkók a nők, mert egyesek a normális, emberi viselkedést is "jelnek" veszik.
2022. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem volt másik lány... Csak nem gondoltam, hogy probléma ha lassabban ismerkedünk és néha kimarad egy randi.

3-as, ezt hogy érted: ő az úgynevezett "kedves lány".

Mert pont ezzel vezetett meg hogy kedves volt és emiatt arra gondoltam van még esélyem

2022. júl. 18. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!