Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mi van? Egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Egy hónapja összejött egy másik csajjal, de ha rá mosolygok egyből utánam jön és rám néz?

Figyelt kérdés

Nem mosolyodik el. De általában tök mélyen rám néz. Már többször történt, hogy csináltam épp valamit, gyorsan felnéztem és észrevettem, hogy engem néz. Ha pedig meglát bemenni az üzletbe, akkor ilyen szúrós tekintettel néz, mint, aki ki akarna nyírni a szemével.

Mit akar ebből kihozni, ha már összejött mással? Vagy csak el van magától ájulva, hogy nekem is tetszik ?



2022. júl. 3. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem tökmindegy ha becsajozott?

Más pali nem jár a boltba?

2022. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Engem érdekelne, mi lehet a viselkedése mögött
2022. júl. 3. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vag egotuning vagy megcsalós tipus es akkor orulhetsz hogy nem teged szívat nem te vagy vele.
2022. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak nem a biztonsági őr pasiról van szó?
2022. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az egotuning is gáz azért egy barátnő mellett, nem?
2022. júl. 3. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Élvezi, hogy te nem tudod elengedni őt, de ennyi. Mást választott.
2022. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. Eddig nem is tudta, hogy tetszik nekem, mert volt barátom. Csak mostanában kezdtem rá mosolyogni és úgy gondoltam, hogy nem lesz rá befogadó a nő miatt. Tudom csúnya dolog, de ha van esélyem nála, lehet leszedném a csajról, úgyse régóta van vele.
2022. júl. 4. 08:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, aki ezt csinálja, simán vihető. Vigyék akkor. Csak ha ilyen könnyű elvinni, lehet, hogy Tőled is ilyen könnyű lesz. Bár ez függ attól, milyen a kémia. Ha Te jobban megfogtad, mint a másik, márpedig ez esélyes, akkor lehet belőle bármi.
2022. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!