Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randitok volt a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randitok volt a mostani párotokkal mielőtt összejöttetek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
4
2021. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít osszejovesnek?


Tinderen beszéltünk először, 3 nap után tali, első talin csók es 1,5 het múlva az 5-6. talin szex. Három éve együtt.

2021. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, konkretan mi szamit osszejovesnek, de kb 2 het utan mar talalkoztam a barataival is es oda mar kimondatalnul ugyan, de baratnojekent vitt el.

tehat viszonylag hamar, az elejen nagyon sokat talakoztunk, azota is egyutt vagyunk.

2021. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Mi azonnal összejöttunk randi nelkul.


Eleve szótakozohelyen ismert meg beszélt az exemmel (friss szakitas)hogy nyomulhat e rám.

Es odajott.

Aztan alap volt azonnaltol hogy egyutt vagyunk.


Akkoriban laza kaocsolatunk volt egyikunk sem volt komoly.


Aztan evek mulva talalkoztunk ujra megint alapbol egyutt vagyunk elso naptol. De most komoly.

2021. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem randival indult, igazából a randi időszak ki is maradt. Előző párommal 1 Tinder randi után együtt voltunk kb. Nemtudom, nekem sose volt olyan kapcsolatom, amiben megbeszéltük, hogy na akkor mostantól együtt vagyunk.
2021. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Az első randinak nevezhető esténken összejöttünk, legalább is mi innen számoljuk.

De előtte már 2 éve ismertük egymást, szóval így nem tudom, hogy ez mennyire ér. :))

2021. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
1 hét chat és telefon, aztán randi, a másodikon csók, a negyediken szex. Azóta is együtt, boldogan.
2021. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt randink. Egy hajón találkoztunk,aznap már együtt aludtunk és igazából azóta együtt is élünk. Ennek 13 éve
2021. dec. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem volt randink
2021. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét randi semennyi, ismertük egymást már egy ideje haverként.
2021. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!