Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kisebb testi hibáknál gondokná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb testi hibáknál gondoknál érdemes az új partnert felkészíteni előre testi közeledés előtt, vagy inkább akkor tudja meg (önmagától)?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. pigment hibákra, műtéti hegekre, bármi szépészeti vagy funkcionális bajra.

2022. júl. 17. 23:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem a pénisze volt az :D
2022. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%
ja.. fogadjunk péniszed van.
2022. júl. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezeket a kérdéseket. Ha csak ilyen hegek vagy anyajegyek, bőrhibák, esetleg nőknél mellproblémák vannak, azokban pont az a jó, hogy van benne valami meglepetés, ami csak bizonyos helyzetekben derül ki, ez benn az izgató és a jó egy kezdődő kapcsolatban. A komolyabb dolgok meg attól függ mi. Pl., hogy sánta, amputált végtagja van, vagy vak, azt azért illik előre közölni.
2022. júl. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Érdemes előtte megbeszélni vele, aztán kiderül, hogy mennyire "empatikus" az a valaki. Hátha kiderül róla, hogy neki is lenne mit felfedni.
2022. júl. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nagyon komplexusosnak tűnnél.
2022. júl. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha a pasim az első szex előtt beszélne a testi hibáiról. Bár kizártnak tartom, hogy pigmenthibák vagy műtéti hegek miatt kevésbé vonzódjak hozzá, ha ő jobban érzi magát attól, hogy előre figyelmeztet, akkor nem bánom.
2022. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem befeszítene, mert nagamon nem tartom a műtéti heget hibának. Olyan, mintha magyarázkodni kéne, miért nem vagyok retusálva.
2022. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, és nagyon önbizalomhiányos viselkedést mutat. Rajtam is vannak kisebb bőrhibák (stria, heg), lóg egy kicsit a mellem stb., ennyitől nem szalad el sikítva senki, és én sem voltam olyannal, akinek minden porcikája tökéletes lett volna. Csak olyat közölnék, ami markáns, és jó eséllyel megdöbbenést keltene. Pl. egy amputált láb engem nem zavarna, de arra azt mondom, hogy ne vetkőzésnél derüljön ki a protézis.
2022. júl. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni első randin: “szeretném jelezni, hogy 4 anyajegyemet leszedték, valamint vannak striák a combom belső felén. Továbbá 2 lyukas fogam van. És neked milyen szépséghibáid vannak?” Elég gáz lenne egy ilyen beszélgetés🤣
2022. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát nem mondom hogy az összes pasi ilyen. De szerintem a nagyrészüket nem nagyon érdekli az ilyesmi. Lehet fel se tűnne nekik ha nem szólsz. Persze ha kicsit közelebb kerültök érdemes szólni hogy, ebben kérnél egy kis lelki támogatást, szeretetet tőle.
2022. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!