Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első megérzésekre hallgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első megérzésekre hallgatni kell? Ha valakit nőcsábász vadásznak gondolok ránézésre, annak inkább ne fogadjam a közeledését, ugye?

Figyelt kérdés
Van valami rossz érzésem, hiába a kinézete.

2022. jún. 5. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Hülye megérzések helyett inkább derítsd ki, hogy ki ő!
2022. jún. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem róluk, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap. 🤷‍♀️
2022. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Azt tanácsolom, hogy azért az első megérzésedre ne hagyatkozz, mert abban lehet tévedni. Adj esélyt arra, hogy megismerd. Nyugodtan találkozz vele párszor, beszélgessetek, menjetek el együtt napközbeni programokra, de ne történjen semmi több. Ne engedd a testi közeledését. Így egyrészt megismered és megalapozottan tudsz dönteni, másrészt ha valóban nőcsábászról van szó, a hosszú udvarolgatáshoz nem lesz türelme, ki fog bújni a szög a zsákból. Aki valóban kapcsolatot akar és nem csak a testedet kívánja, az viszont örülni fog így testi érintkezés nélkül is az együtt töltött időnek.
2022. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férjemről teljesen azt hittem, hogy nőcsábász, nem is terveztem komolyra eleinte. Kiderült, hogy nagyon messze jártam az igazságtól. Nem volt sok sikere korábban, és nagyon odaadó, törődő társ. Szóval az első benyomás, megérzés simán lehet téves. Ismerd meg, és utána dönts.
2022. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit nézel ki a szeméből?
2022. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hallgattam

Vért izzadva bizonyitott nekem hogy megbízhato.


Ugy kezdődött a kaocsolatunk hogy már a csillagokat is hozta le hogy higyjek neki es akkor hajlando voltam arra hogy 5 percre rendben szóba állok vele.

Azután is rengeteget letett az asztalra ahhoz hogy en elhigyjem hogy nem akar kihasználni.


Drámaian konnyekkel indult a kapcsolatunk mire en beadtam a derekam.


Mivel ő is az a tipus akinek csak egy mosolyára eldobja mindenki a bugyiját. Kell a francnak egy ilyen. Igy indultunk.

2022. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

*Az első szex után is konnyekben tört ki és ismételgette hogy szeretlek szeretlek szeretlek.


Ilyen szinten beleadott mindent hogy végre higyjek neki, végre vele legyek, totálisan kicsinálta már magát. De nem adta fel soha.

2022. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne feledd a megérzésed, de azért adj neki esélyt, ismerd meg.
2022. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerd meg és ne ítélkezz!...
2022. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!