Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha nőcsábásznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nőcsábásznak hisznek, és így a komoly lányok eleve nem akarnak tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Az a ritka típus vagyok, akiről sokkal rosszabbat hisz mindenki, mint amilyen valójában vagyok. Mindenki nőcsábásznak gondol, mert flegma vagyok,nagypofájú és általában sok lánnyal jóban vagyok, mert jól érzem magam a társaságukban,de ettől függetlenül a valóságban csak néhány lánnyal voltam eddig együtt. Alapvetően komoly kapcsolatot keresek. Csak valahogy a stílusomból nem erre következtetnek. Pedig csak szeretem a nők társaságát. De naggyából az a közhidelem, h én minden nőt biztos megfektetek, akikkel beszélgetek. Pedig nagyon nincs így. Igazából most is csak 1 lány érdekel, de látom rajta, h nem bízik bennem. Nem tudom ,h tudnám neki bebizonyítani, h ő érdekel, már bókoltam neki egy csomót, odafigyelek rá, de ő mégis azt hiszi sztem, h csak szórakozom vele. Pedig tényleg szeretem, csak ezt senki nem hinné el. Valószínűleg ha itt kiírna a lány egy kérdést velem kapcsolatban, akkor itt mindenki azt tanácsolná neki, h hagyjon engem a francba.
2019. ápr. 22. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne bájologj annyit a nőkkel, nem kötelező mindegyikkel olyna jóban lenni.
2019. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem bájolgok, csak szimplán jól elvagyok velük.
2019. ápr. 22. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha valóban nőcsàbàsznak hinnének, akarnànak tőled valamit. Szinte biztos lehetsz benne, hogy nem hisznek annak, hiszen nem úgy viselkedsz. Eleve egy nőcsàbàsz nem is ragaszkodik ennyire görcsösen egy csajhoz sem, mint te. Bizonyítani meg végképp nem akar egy nőnek sem, hanem leszarja őket, de a csajok mégis keresik. Kicsit bunkó velük, de mégis vonzódnak hozzà.


Szerintem téged csak egy gyökérnek gondolnak, aki megbízhatatlan.

2019. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De konkrétan tudom, h nőcsábásznak gondolnak, mert mondták többen is. Mindig olyan csajokat vonzzok be, akik nem akarnak semmi komolyat.
2019. ápr. 22. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor el kell gondolkodni, hogy vajon te egy komoly, vagy komolytalan férfinak tűnsz-e? Aztán, ha megvan a válasz, akkor el lehet tovább gondolkodni, hogy vajon miért?
2019. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet csak annyit értenek a "nőcsàbàszon", hogy àt tudod verni a nőket, de ennyi, ezért nem bíznak benned.


A nyomulàsod meg nagyon taszító. Én hagynàm azt a csajt. Ígyis eléggé felhúztad màr az önbizalmàt azzal, hogy egy nőcsàbàsz nyomult rà, ő meg lekoptatta egy csomószor. Lehet ezen röhög a baràtnőivel.

2019. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál, hogy változtass a stílusodon?


Amúgy nincs azzal baj, hogy vannak lány barátaid, de talán nem kéne folyton lányok körül legyeskedni?


Az, hogy kevés kapcsolatod volt, még nem jelent semmit szerintem, mert ezt úgyis lehet értelmezni, hogy kevés lány adott esèlyt, de ha tehetnéd, folyton csajoznál.


Amúgy mirōl szoktál annyit lányokkal beszélni? Van valami közös, barátias téma, vagy flörtölō stílusban nyitsz feléjük? Ha félreérthetōen viselkedsz, azon lehet változtatni, nem pedig a külvilágot okolni, hogy félreértettek...

Próbáld meg azt, hogy a gondolkodásod összhangba legyen a viselkedéseddel. Hiába mondod, hogy komoly vagy, ha a viselkedésed nem errōl árulkodik. Ilyen formán én sem bíznék olyanban, aki egyet állít ès mást csinál, ez valóban nen bizalom gerjesztō.

2019. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nagyon kiábrándító tud lenni ha egy férfi minden nőnek teszi a szépet és jópofizik. Én sem bíznék ilyenben.Vagy velem foglalkozik, vagy hagyjon békén.
2019. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a típus nem ritka. Szerintem te sem tudod sosem biztosra hogy mit szeretnél egy-egy lánytól. Mit jelent az pontosan, hogy jól elvagy a lányokkal? Mennyi idős vagy? Az elég gáz ha harmincon túl még ilyen problémákkal küzdesz..


Minden esetre odafigyelessel, több közös időtöltéssel minimalisra csokkentheted a lany félelmet.


Leírom neked az én esetemet női szemszögből, ami egy hozzád hasonló sráccal esett meg.

Májusban ismerkedtünk meg. Évek óta tetszett nekem, instán kezdtük el beszélgetni, ő vette fel velem a kapcsolatot először. El sem akartam hinni. Ő, NEKEM ÍR?! Ki ez a bomba pasi, mint egy valóra vált álom! Annyira tökéletes külsőre annyira szép! Annyira hihetetlennek tűnt, a fellegekben jártam már az első beszelgetestől. Utána persze az együtt töltött időtől is. Megszerettem volna ismerni. De még mielőtt ez megtortent volna teljesen elbizonytalanitott mindenben.

Állandóan láttam, hogy milyen lányok képeit szivezi és azt a sok lányt akit követ, illetve akikkel együtt dolgozik (személyi edzőről beszélünk). Bomba lányok, ismert celebek. Mindig töltötte fel a napjában hogy hogy izzadnak előtte a lányok.. Egy merő féltékenység voltam. Persze ezt neki nem mondtam. Nem is kerestem e miatt, dühös voltam. Nyilván ő sem keresett engem. Egymás viselkedeset masoltuk. Dühös voltam arra a sok lányra aki ott lehet vele egy légtérben amíg én ott dolgozok tőle 2 metró megállóra és egy üzenetet nem ír arról hogy biztosítson afelől hogy én érdemlem. Biztos voltam benne hogy vagy 50 nővel egyszerre kavar. Már meg sem akartam nyitni a napját.


Mindig vártam tőle a jeleket, amikor találkoztunk, hogy kimutatja-e hogy fontos vagyok neki, hogy érdemlem hogy meg szeretne ismerni. Ő csak azzal volt elfoglalva hogy milyen kocsit vegyen, ami senkit sem érdekel mellesleg (amúgy is már megvette - mintha ez bárkit is érdekelne) a céljaival.. Az anyagi jólétével, hogy hányan nézik a napját és hány lány írogat neki ha gyerek van a posztjaban. Ez mind engem kikészített.. Annyira féltékeny voltam.

Már éreztem hogy beleszerettem.

Abba amit láttam belőle. De ez az egész megnehezitett mindent. És én sem tudtam hozzá máshogy állni csak vártam ahogy gondolom ő is. A jelre. De tudod nőként egy ilyen férfi után nem lehet futni. Nem tudunk egyszerűen mi után futni. Nem tudjuk elhalmozni szeretettel odafigyelessel feltétlen nélkül, ha 99 százalékig biztosak vagyunk benne hogy van 1000 pótló nő./A végén ma már elkönyveltem magam egy buta libának, akit behülyített egy hímrimgyó./


Nyilván mindenki életében vannak előző párkapcsolatbol hozott dolgok amiket el kell hagyni. Pl. nem úgy kell elhalmozni egy lányt torodessel hogy mindent megveszunk neki mert nem erre vágyik!

+ Nem úgy próbálunk kapcsolatot kialakítani egy lánnyal hogy melette az előző szeretőinkkel irogatunk, meg addig melette félre d.gunk amíg az biztosan osszejon. Vagy osszeszedunk egy alkalmas lányokat szilveszterre, karácsonyra stb. Közben persze fűzzük azt a lányt akivel össze akarunk jönni. Így nem lehet megváltozni. Egyik napról a másikra *hogy ha majd az osszejon*. És ezt a lányok megérzik. Hidd el hogy ha nem is derül ki, megérzik.

Nekem is mondogatta a belső hang, hogy bármennyire is szép, de ezzel a sráccal ne! Nem hallgattam rá és tessék.. 10 napja elsetalt melettem kézen fogva a srác egy másik lánnyal akit melettem hülyített be. Azt hittem kiugrok a metróból.


És a legszebb benne, hogy az ilyen kapcsolatokkal amik hazugságra épülnek mindenki sérül. Mindenkit bántotok.


20N

2019. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért hisz nőcsábásznak mert az vagy!
2019. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!