Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kisebb testi hibáknál gondokná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb testi hibáknál gondoknál érdemes az új partnert felkészíteni előre testi közeledés előtt, vagy inkább akkor tudja meg (önmagától)?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. pigment hibákra, műtéti hegekre, bármi szépészeti vagy funkcionális bajra.

2022. júl. 17. 23:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Engem kimondottam zavar az ha vki a képembe akar tolni valami ilyesmit.

Mas az ha meglátom egyszercsak egy pillanatra es akkor mesél 2 szót egy korabbi balesetrol de direktbe engem ezzel traktálni hogy a másiknak milyen bajai vannak saját magával nekem taszító.

2022. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Plusz olyan érzést is kelt, mintha nem akarna nekem tetszeni direkt.

Hanem traktál a nem szép vagy esetekben undormány dolgaival

2022. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Engem nem zavarna ha az adott partner mesélne róla. Inkább mint a bizalom jele fogadnám.


29/F

2022. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%

#1

fogadjunk, hogy nő vagy.

2022. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora hibákról beszélünk?

Van egy 2x2 mm-es anyajegy a hasán? AZt említeni is fölösleges. Lehet, hogy 20 év házasság alatt se veszem észre.

Ha meg fél arcát beborító szőrös, sötétbarna májfoltja van, azt meg említenie sem kell. :-)))))

2022. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen felesleges, senki nem tökéletes. Hacsak nem egy nyitott szívműtét helyéről vagy valami más extrém nagy hegről van szó erre nincs semmi szükség.

Mi lehet funkcionális baj? Ha férfi vagy, és impotens, azt érdemes előre közölni!

2022. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy csaj ismerősömnek volt kancsal vőlegénye, ő tudja neki mi fér bele!
2022. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
MAximum azért beszélj róla , mert neked feszültséget okoz és akkor tisztában van azzal a partner, hogy azért vagy feszült, mert van egy hatalmas bibircsók a hátadon és te emiatt bizonytalan vagy.
2022. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
+1
2022. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan bizonytalan partnerem aki hetekig ecsetelte a rettenetes valamit a testén, aztán nem látszott semmi, hajlamosak vagyunk felnagyítani azt ami miatt szorongunk.
2022. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!