Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem szeretnek a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretnek a fiatal lányok, illetve a korombeliek se, csak az érettebb nők fogadják a közeledésemet, rendezkedjek be tartósan erre az életvitelre?

Figyelt kérdés

Kora 30-as pasi vagyok. Már huszonévesen is inkább a 30-40 feletti nőknél tudtam sikereket elérni, korosztályomnál fiatal lányoknál nem.


Érdemes lenne ezt elfogadni és már csak ilyen korú nőknél próbálkozni?


2021. dec. 30. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bazsi keress pszichológust!
2021. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van a 30-40-es nőkkel? A legjobbak, testileg is, meg agyilag is.
2021. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: te is tudod hogy ez nem igaz. A legjobban 20 körüli nőre vágynék. Csak az nem jön össze.
2021. dec. 30. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tízen x évvel vagy idősebb a 20 évesnél

Nyilván nem kellesz neki

2021. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne rendezkedj be, nem fogod szeretni az idősebb nőt és megsínyli mindkettőtök lelke.
2021. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

25 éves koromig csak fiatalabb barátnőim voltak, akkor azt hittem ez működik, de nagyon rövid kapcsolatok voltak, max 6 hónap, majd 25 évesen összejöttem egy 29 éves nővel akivel 7 évet éltem együtt. Minden működött, mindent meg tudtunk beszélni, nem voltak anyagi problémáink, szuper volt. Majd sajnos vége lett egy másik személy miatt, nem részletezem, szétmentünk. Utána volt néhány kalandom, mind fiatal 20-25 éves nőkkel, de csak szex, semmi más. Most megint egy 35 éves nővel élek együtt, nyugodt, kiegyensúlyozott, tudja hogy mit akar, ha valamire szüksége van elmondja és nem nekem kell kitalálni. A teste szuper, okos, miért kéne egy 20 éves? Nem mellesleg olyan dolgokat csinál az ágyban hogy háromszor elmegy fél óra alatt, a fiatal nőket meg 1 órát dugtam mire vagy elment vagy feladtam. Ismeri a testét, tesz is azért hogy jól nézzen ki, lehet találni nagyon jó partnert is 30-40 között.

Mondjuk a tapasztaltabb nőknek viszont vannak intellektuális igényei, színházba járás, múzeum, gasztro és még sorolhatnám. Az sem árt ha tudsz velük beszélgetni az élet dolgairól, és itt nem az FB vagy Insta beszélek.

2021. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát igen. Elfogadni az ennyire egyértelmű tapasztalást érdemes, de csak a személyiség számít. Lehet majd egyszer lesz egy fiatal lány, aki hasonló ember lesz, mint a sok idősebb.

Szóval a próbálkozást ne add fel, de azért tanulgasd alcfelismerésből a személyiségelemzést, hogy ráérezz, kb ki fog elutasítani.


Am meg.. az idősebbek általában sokkal jobbak.


Mármint az én köreimben biztos, ahol az ember nem hagyja abba 25 évesen a fejlődést.

2022. jan. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!