Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire szánalmasak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire szánalmasak a férfiak hogy az egész életük a nőknek való megfelelésről szól?

Figyelt kérdés

1. Pénzvadászat. Miért? Természetesen a nők miatt, nehogy túl kevés legyen a gempa....

2. A külsőn való állandó pörgés...edzenek..gyúrnak..étrendjük van.. miért? Hogy a nőknek tetsző testük legyen....


Mindenhol keresik a nőt...mindenhol... mintha olyan lenne a nő mint a levegő...anélkül létezni se lehet.


Gyakorlatilag azért csinálnak mindent hogy esténként kapjanak egy meleg vaginát, amit lehet kúrogatni....


Eközben meg itt vagyok pl. én, aki leszarja hogy túlsúly van rajta, lefossa hogy szarul kerel, neki elég és nem él hal a szexért se. A nőkért se.


TErmészetesen ha nőhöz jutok igyekszem tisztességesen kielégíteni hogy abban hiba ne legyen, de nem veszek meg értük.



F/31


2022. jún. 29. 11:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy elvileg nem érdekel a szex meg a nők sem érdekelnek, napi szinten rinyálsz és picsogsz amiatt, hogy nem szexelnek veled, nincs nőd, nem érdeklődik irántad senki, nem akar veled összejönni a jó nő, amikor te külsőre "kicsit" messze vagy az ideáltól...


Egyébként aki tényleg nem a nőknek akar megfelelni, hanem önmagának, keres magának hobbikat, elvan, és aztán nem fröcsög a nőkre, ha esetleg szingli marad, hanem egyedül is talál magának boldogságot, nem a nőktől meg szextől teszi függővé a boldogságát és az önértékelését, azt én csak üdvözíteni tudom.

2022. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Na a végén kiderül, hogy ciki ha valakinek nem elég a minimálbér és még egészséges is.
2022. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

#12

Nem az a ciki, fogjátok fel, hanem hogy valaki nem magáért teszi meg ezeket a dolgokat.


Az ilyen emberből lesz egy szétfolyt lusta senkiházi egy pár éves kapcsolatban. Míg aki a saját érdekeit nézve rakja össze az életét, az ki is tart mellette, ellenkező nem ide vagy oda.

2022. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%

"Gyakorlatilag azért csinálnak mindent hogy esténként kapjanak egy meleg vaginát, amit lehet kúrogatni...."


Akkora proli vagy...

2022. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
És mi alapján döntitek el, hogy xy csak a nő miatt fitt vagy amúgy is? Meg amúgy amíg Balázson is van vagy 30 kg felesleg, addig miért lovagol ezen, hogy aki fittebb, annak előbb lesz nője?
2022. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

Engem sem érdekel a szex. Szeretnék egy fiatal, diplomás, széptestű, jólelkű, odaadó, gazdag férfit.


Cilike 60

2022. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!