Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlag férfiak, ti minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag férfiak, ti minden cselekedetet, amit tesztek az életben, azt a nőknek való megfelelés miatt teszitek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ne legyél ennyire beképzelt.
2021. nov. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
eleg szanalmasnak kene ehhez lenni. nem mindenkinek a p.na korul forog az elete, sot.
2021. nov. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Ma reggel nem balról jobbra, hanem jobbról balra töröltem ki s_ggem, a szendvicsembe kolbász helyett szalámit tettem, és nem kocsival, hanem gyalog jöttem a munkahelyemre. A nők kedvéért mindent, bár a kutya nem kért erre...
2021. nov. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hogy törlöd ki jobbról balra? Lentről felfelé szokták.
2021. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Azért annyira ne legyenek már elszállva maguktól a nők.


Miért? Ők a műkörmöt meg a körömfestést a férfiak miatt csinálják? Nem, mert a férfiak magasról lesz**ärják mert elég egy szép ápolt köröm.

2021. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. Így van, a nők általában egymással versenyeznek és egymásnak csinálják a körmöket..
2021. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Bár már egy éve nincs barátnőm és szeretnék egy társat, nem pusztán erről szól az életem. Megtanultam egyedül is jól érezni magam. Sosem unatkozom. Vannak céljaim, terveim. Bízom benne, hogy ehhez idővel egy barátnő is társul.
2022. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor amikor megakartam felelni a nőknek az mindig önbizalom vesztéssel és szenvedéssel párosult. Sok időbe telt mire rájöttem arra, hogy nem szabad senkinek se megfelelni, tetszeni. Nem szabad méregetni magunkat, szerintem ez a 10/X-zés is iszonyú káros, nem szabad csak a nők miatt edzeni, jól öltözködni, magasabb státuszú munkára váltani stb. Nőknek vonzó az, ha van önbizalmad, ha állandóan tetszeni akarsz nekik az mindig az alacsony önbizalommal társul. Az a legszebb dolog az életben, ha valaki úgy szeret ahogy vagy, így alakulnak ki a jó párkapcsolatok. Ugyanezt tudnám írni a társadalmi elvárásokra is. Nem szabad azokkal se foglalkozni!
2022. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Jól írod, ha valaki lát benned valamit az nem azon agyal milyen előnyökkel vagy hátrányokkal rendelkezel, ahogyan egy édesanya sem azért szereti a gyerekét mert jó tanuló, vagy kiváló sportoló.
2022. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!