Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire szánalmasak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire szánalmasak a férfiak hogy az egész életük a nőknek való megfelelésről szól?

Figyelt kérdés

1. Pénzvadászat. Miért? Természetesen a nők miatt, nehogy túl kevés legyen a gempa....

2. A külsőn való állandó pörgés...edzenek..gyúrnak..étrendjük van.. miért? Hogy a nőknek tetsző testük legyen....


Mindenhol keresik a nőt...mindenhol... mintha olyan lenne a nő mint a levegő...anélkül létezni se lehet.


Gyakorlatilag azért csinálnak mindent hogy esténként kapjanak egy meleg vaginát, amit lehet kúrogatni....


Eközben meg itt vagyok pl. én, aki leszarja hogy túlsúly van rajta, lefossa hogy szarul kerel, neki elég és nem él hal a szexért se. A nőkért se.


TErmészetesen ha nőhöz jutok igyekszem tisztességesen kielégíteni hogy abban hiba ne legyen, de nem veszek meg értük.



F/31


2022. jún. 29. 11:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Te még náluk is szánalmasabb vagy az ide írkálásoddal :D
2022. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1 Nem a nő miatt kell pénz, hanem mert nem akarok megdögleni.


2 Azért edzek, mert így jobban érzem magam a bőrömben.


3 Minek keresni? Ott vannak mindenhol.


4 Ha neked a nő csak egy lyuk, akkor jobb ha beálsz melegnek.

2022. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Miért magadból indulsz ki? :D


Bármit akarsz csinálni, mindenhez kell pénz. Én pl. motorozok, na most a Harley Davidson vásárlás és karbantartás az sehol sem olcsó. Minél több guba, annál kényelmesebbek a mindennapok, ez ennyire egyszerű.


Edzés megint ilyen. Azért csinálom, mert szeretem. Minek lennék teleszart zokni aki a lépcsőn liheg, ha lehetek saját magam legjobb verziója is.


Nyilván azért kérdezed mert fáj, hogy neked egyik sincs.

2022. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Mondja ezt egy olyan férfi , aki egyetlen nőnek sem kell...


Bazsi, itt fröcsögsz megint az önigazolàsaiddal

2022. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretem a pénzt de csak azért hogy kényelmes életem legyen. Edzek, már 25 éve, nem a külsőségek miatt. Ezek nélkül is bármikor lenne csajom, nem ezen múlik
2022. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor is volt utoljára szexuális élményed?
2022. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért szólna??? Férjem élete értelme, hogy odakormoljon tv-nézés közben a takaró alá és jókat kuncogjon rajta 😅 Sajnálom a te meglátásodat, de ajánlom, hogy lépj át más platformokra/témákra, mint ahol eddig voltál és nézz körül a való életben.
2022. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem az van, hogy te ronda vagy? Nem akarsz te senkinek tetszeni.
2022. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem is szánalmas ez a nőkért remegés. Női szemmel is. És nem az a baj, hogy az általad felsoroltakat csinálják, mert lehet mögötte simán más ok, ami teljesen okés. De bammeg mikor az egész nyomorult életüket annak rendelik alá, hogy kellessék magukat a nőknek... 😂😂😂


Meg itt kérdezgetik jóformán azt is, hogy milyen színű alsót vegyenek fel, ami tetszik a nőknek...😂


Na ilyenkor már magamban kifakadok én is, hogy BASZKI NÖVESSZ MÁR EGY QRVA SZEMÉLYISÉGET HÁT NEM IGAZ

2022. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Pont az, hogy nem csinálják mindezeket. Akkor lenne nőjük. Nem menne itt a sírás, hogy 30 kiló felesleggel vékony nőt akarnak.
2022. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!