Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, hogy ilyen bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy ilyen bunkó voltam vele vagy ennyire genyómanónak nem kellett volna lennem?

Figyelt kérdés

Mindig nézett, de nem lépett, majd a velem való flört után, elhívott randira egy másik csajt, ráadásul előttem. Ma viszont nagy meglepetésemre, odajött, hogy segíthet-e és régóta szimpatikus vagyok neki.

A válaszom a következő volt: "A múltkori után felesleges próbálkozni. Tucatpasi vagy, akinek se bátorsága, se kitartása, se elköteleződése egy nő felé és el lehet szépen takarodni. Ne fáraszd magad, mert értelmetlen. Nem vagyok B terv és nem gyűjtök lepattanókat. Gondolkodtál volna előbb."


Otthagytam a poros álláson. Ahogy láttam, baromira ledöbbent.



2022. jún. 19. 11:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem genyómanó voltál, hanem sértődött primadonna... ;)
2022. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát szerintem elég agresszív kismalac ez a stílus amit letoltál. Egy kis flört után még senki nem köteleződik el a másik mellett. Az meg nyilvánvaló, hogy van bátorsága, hiszen mást randira mert hívni. Szóval ez így nem helytálló. De mindegy, igazából ha neked ettől jobb lett, akkor egészségedre.
2022. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Nincs vele probléma , hogy valakinél első akarsz lenni, kiattad magadból a feszkót
2022. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Valószínűleg fogalma sem volt, hogy miről beszélsz!

Amúgy mi van akkor, ha a másik lányt nem randira hívta, csak elmentek valahova együtt, mert 100 éve ismerik egymást?

2022. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4. Dehogy. Hallottam szinte az egész beszélgetésüket. Ott álltam tőlük fél méterre. Ezt úgy csinálta meg. Szóval....Nekem jól eset 😜 Biztos nem mondott még neki senki hasonlót... 😃

Nem vagyok B terv és ne szórakozzon. Volt számtalan lehetősége lépni. Nem tette. Pont múltkor beszélgettem egy másik lánnyal és Ő az mondta, hogy normális nőkhöz nem mert még odamenni ez a csávó, csak ilyen kis szőke, vihogi plázamanókkal látta eddig. Na én ennek szöges ellentettje vagyok. Ha ehhez besz@ri volt eddig, akkor így járt. Belőlem nem fog hülyét csinálni egy ügyeletes bájgúnár, aki alfahímnek képzeli magát. Első vagy egyetlen vagy ha az nem, akkor inkább semmi. Ez az egyetlen elvárásom. Erről nem szeretnék lemondani.

2022. jún. 19. 11:51
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem így járt, hanem jól járt.
2022. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%
Ez ütős beszólás volt, ráadásul szerintem tök jogos 😀 Én is csak keresném az állam ha kapnék egy ilyet
2022. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsés hogy lemaradt rólad
2022. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem jól tetted. Én sem bírom az ilyet. Nem vesztettél sokat. Az ilyen minden nőre rámegy. Ha lepattan, megy tovább. És valószínűleg, a viselkedése alapján, mély elköteleződésre nem lehet tőle számítani. Nem a srác járt jól, inkább Te. Én szeretem az ilyen őszinte, karakán nőket, akikkel nem lehet packázni ;)
2022. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Az nem baj, hogy első akarsz lenni, de szerintem ez a stílus nem volt indokolt. Nem tartozott neked egyelőre semmilyen magyarázattal, ha neked ez mégis fájt, akkor elmondhattad volna egy fokkal enyhébb hangnemben is szerintem.
2022. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!