Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, hogy ilyen bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy ilyen bunkó voltam vele vagy ennyire genyómanónak nem kellett volna lennem?

Figyelt kérdés

Mindig nézett, de nem lépett, majd a velem való flört után, elhívott randira egy másik csajt, ráadásul előttem. Ma viszont nagy meglepetésemre, odajött, hogy segíthet-e és régóta szimpatikus vagyok neki.

A válaszom a következő volt: "A múltkori után felesleges próbálkozni. Tucatpasi vagy, akinek se bátorsága, se kitartása, se elköteleződése egy nő felé és el lehet szépen takarodni. Ne fáraszd magad, mert értelmetlen. Nem vagyok B terv és nem gyűjtök lepattanókat. Gondolkodtál volna előbb."


Otthagytam a poros álláson. Ahogy láttam, baromira ledöbbent.



2022. jún. 19. 11:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"Tucatpasi vagy, akinek se bátorsága, se kitartása, se elköteleződése egy nő felé és el lehet szépen takarodni."


Egy férfinak se a bátorságát, se a kitartását, se az elköteleződésre való képességét nem lehetséges abból megítélni, amit láttál, tapasztaltál tőle.


Ez az "el lehet szépen takarodni" minden, csak nem nőies kommunikáció, így nem csodálom, ha meg volt döbbenve azon, hogy egy általa addig szimpatikusnak tartott nőből ezek szakadtak ki.


Ha valóban flörtölt veled, nem te láttál bele flörtölést a korábbi viselkedésébe, akkor érhető szerintem, hogy a történtek után nem szeretnél randizni vele.


De a leírtak alapján egyrészt nem randizni hívott, hanem - a leírtakból nem derül ki, hogy milyen helyzetben - a segítségét ajánlotta fel, másrészt úgy is elutasíthattad volna, hogy nem egóból, nem sértettségből reagálsz indulatosan, hanem megmaradsz nőiesnek a szemében.


Ha neked ez okozott valamifajta megkönnyebbülést és elégtételt, akkor legalább volt valamifajta haszna a te szempontodból, a helyében pedig úgy érezném egy ilyen reakció után, hogy nincs mit sajnálnom azon, hogy nem ismertelek meg.


(De ez én vagyok, hogy ő mit gondol meg mit érez, azt ő tudja.)


Te egyébként miért bizonytalanodtál el utólag abban, hogy helyes volt-e a spontán reakciód?

2022. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%
Én vagy 2 hónapig kerülgettem a csajt mire valami értelmeset mertem kérdezni tőle. Pasiként sem egyszerű egy számára jól kinéző és komoly lányomhoz oda menni. Bunkó voltál.
2022. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha előtte egy szót sem beszéltetek akkor nem genyómano voltál hanen egy idióta, bunkó pi*sa.
2022. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

11. Utólag erősnek éreztem. Bár nem akartam megbántani, de Ő is megbántott. És kényszert éreztem, hogy ezt csináljam. Két éve így kerülget. Ez már nem az első eset. Kb úgy néz rám, mikor meglát, mintha szellemet látott volna és folyamatosan bámul. Így dolgozni, nem egyszerű.

És ezek után, azt végignézni, hogy ott előtted hív el mást, hát ne haragudj és úgy, hogy közben még rád is néz. A kollégák meg súgják a füledbe, hogy ez mekkora aljasság. Ha én férfi lennék, legalább nem a másik előtt csinálnám ezt. Be is rágtam ezen. És tényleg most feltette az I-re a pontot ezzel. Ez már nem volt számomra emészthető kategória. És utána van pofája oda jönni 4 hét elteltével. Hát no comment. Kiakadtam rajta, hogy ezek után, hát hogy képzeli?!

2022. jún. 19. 12:30
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Fú kérdező.. Te elhívtad a két év alatt valahova vagy csak játszottad az agyadat neki? Feleségül ne vegyen valami "flörtölgetés" miatt? Ritkán látni ilyen öntelt, egoista, bunkó pics@t.
2022. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

"Kiakadtam rajta, hogy ezek után, hát hogy képzeli?!"


Mit hogy képzel? Hogy azok után, hogy ezek szerint két éve egy munkahelyen dolgoztok, megkérdezi, hogy segíthet-e (valamiben, nem tudjuk, hogy miben, mert nem írtad le, hogy mire vonatkozott a felajánlott segítség)?


Csak én nem értem, hogy ebből te mégis miért következtettél arra, hogy randira akar hívni?


Nem mondasz ellent saját magadnak, miközben beszarinak nevezed, utána meg kijelented, hogy alfahímnek képzeli magát?

2022. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%
Húúúú nagy hárpia lehetsz.
2022. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Le van írva, hogy nem munkatárs. Nem egy nőnek kell kezdeményezni.

"Régóta szimpatikus vagy" - Ezt mondta. Tehát elég egyértelmű, hogy mit akart. Akinek szimpatikus vagy, nem így viselkedik. A gyökér pasi megérdemelte és jónapot. A csecstársai is, akik itt védik, hogy milyen úriember az, aki 2 évig flörtöl egy nővel, majd ezek után elhív mást. Ti is gázok vagytok, ha ez szerintetek normális.

2022. jún. 20. 03:36
 19/23 A kérdező kommentje:
Titeket is oda küldenélek, ahova valók vagytok. A fszba.
2022. jún. 20. 03:38
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Kb úgy néz rám, mikor meglát, mintha szellemet látott volna és folyamatosan bámul. Így dolgozni, nem egyszerű.


És ezek után, azt végignézni, hogy ott előtted hív el mást, hát ne haragudj és úgy, hogy közben még rád is néz. A kollégák meg súgják a füledbe, hogy ez mekkora aljasság.


"Le van írva, hogy nem munkatárs. "


Hol van leírva??


"A gyökér pasi megérdemelte és jónapot."


Ha ebben biztos ennyire biztos lennél, akkor ez a kérdés nem született volna meg.


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de a 18. / 19. hozzászólásaid alapján úgy tűnik, hogy nem csak az önmagadért kiállni képes, őszinte, de normális, kulturált hangnemű kommunikációval vannak kihívásaid, hanem a szövegértéssel is.

2022. jún. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!