Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, hogy ilyen bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy ilyen bunkó voltam vele vagy ennyire genyómanónak nem kellett volna lennem?

Figyelt kérdés

Mindig nézett, de nem lépett, majd a velem való flört után, elhívott randira egy másik csajt, ráadásul előttem. Ma viszont nagy meglepetésemre, odajött, hogy segíthet-e és régóta szimpatikus vagyok neki.

A válaszom a következő volt: "A múltkori után felesleges próbálkozni. Tucatpasi vagy, akinek se bátorsága, se kitartása, se elköteleződése egy nő felé és el lehet szépen takarodni. Ne fáraszd magad, mert értelmetlen. Nem vagyok B terv és nem gyűjtök lepattanókat. Gondolkodtál volna előbb."


Otthagytam a poros álláson. Ahogy láttam, baromira ledöbbent.



2022. jún. 19. 11:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A szimpatikus vagy kifejezés, nem azt jelenti, hogy azonnal és halálosan beléd szeretett. Az, hogy te többet látsz ebbe az egészbe, na az a szánalmas.

"Kb úgy néz rám, mikor meglát, mintha szellemet látott volna"-ebből neked az jön le, hogy vonzódik hozzád?

A hónap poénja ez a kérdés, főleg ha nem egy troll vagy.

2022. jún. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy hisztis picsának tűntél így, aki be volt sértődve azért mert eddig nem ment oda hozzá :D

Sztem most jött rá arra h milyen jól is tette h nem ment hozzád

2022. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hálát ad az égnek, hogy eddig nem hívott el randira. Bár nekem úgy tűnik, hogy te voltál 2 évig ráakaszkodva, bámultad, és ő kellemetlenségében viszonozta. Semmit nem akart tőled, te voltál aki fölöslegesen reménykedett és ezek miatt többet látott a gesztusokba.
2022. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!