Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ennek még folytatása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek még folytatása?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgettünk a sráccal, hecceltük egymást, de nyilván ismerkedtünk is közben… Tegnap előtt este végülis találkoztunk, (mert húsvét miatt hazajött a családjához,) minden hely zárva volt, ezért csak sétáltunk. Közben beszélgettünk, ugyanúgy mint ahogy chaten, mindenről is. Érintés, bókok minden volt és közben csók is lett. Korábban már volt másokkal 1-1 szájra puszi pár évvel ezelőtt, de csók végülis sosem lett, sosem éreztem többet meg a vonzalom sem volt meg. Szóval megcsókolt, én is visszacsókoltam. Utána megállítottam és elmondtam neki, hogy nem miatta állítottam meg, csak szeretném ha tudná, hogy eddig senkivel nem volt semmi komoly és ő az első… Utána séta közben megálltunk és újra nekifutottunk, elég sokat bénáztam de ő nem adta fel és utána is még többször csókolóztunk. Közben pedig nyilván jót szórakoztunk a bénázásomon, meg együtt örültünk, ha már elkezdtem belerázódni. Azóta is beszélünk, nem változott semmi, a találkozó alatt is tett célzásokat szexre (nyilván tisztelettel és aranyosan), ránk… Úgy éreztem és érzem, hogy a kémia is megvan. Ezek alapján jól gondolom minden bénázásom ellenére is lesz ebből bármi folytatás? Azt amúgy is tudta, hogy nem megyek rögtön ágyba senkivel, ha csak szexet szeretne ennyire kitartó lenne? Srácok ha így csináltok, hogy a bénázások ellenére is sokszor kezdeményezitek a csókot annak mi az oka?

Én 22 vagyok, ő 23.


2022. ápr. 20. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"ennyire kitartó"

Mennyire? Csak annyit írtál, hogy "Egy ideje beszélgettünk a sráccal".

2022. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naiv vagy még az írás alapján. De ezt nem bántásból mondom, csak úgy, vigyázz magadra.
2022. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Alahuzom 2-es velemenyet. Ennyibol nem itelheto meg. Vannak nagyon kitarto ferfiak is plane, ha csak ritkan kell talalkozni. Ne keruljetek ki a randikat, ott ismered meg igazan a masikat, es erdemes tarsasagban is latni, hogy masik hogyan viselkedik. En a szex reszet kitolnam addigra, amig jobban megismerem a valosagban.
2022. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!