Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Jól elbeszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Jól elbeszélgetek neten valakivel, de élőben annyira a külsőségekre megyek. Nő vagyok. Folytatás lent

Figyelt kérdés

Tinderen beszélgetek férfiakkal, jól elvagyunk, beszélgetünk. De miután élőben találkozom velük, már nem jönnek be, mert külsőleg nem tetszenek, hiába jó közöttünk az összhang. Vagy ha pl a munkája nem jöm be, nem rendelkezik jó fizetéssel, rögtön leírom.

Róla: 27 éves nő vagyok, diplomás, jól fizető munkám is van,nem vagyok rászorulva senkire.

Szeretnék kapcsolatot, de annyira gáz hogy ennyire foglalkoztatnak a külsőségek, ezt én is látom


2022. febr. 21. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy újabb kérdés,aminek se füle,se farka.Esetleg menj pszichológushoz.
2022. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyenekből lesznek a macskás nők, meg is érdemlik.
2022. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te dolgod. Ha nem tetszik hát nem tetszik , az anyagiakkal ugyanez van , csak hát amik neked bejönnek az mondjuk 2 az 1000 élet aspektusából.
2022. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira egyértelmű, hogy krapek írta ki ezt is.
2022. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nice try bro
2022. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég gyenge próbálkozás volt. :D
2022. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó, hát aki nem hisz, nyugodtan rámírhat privátban.
2022. febr. 21. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldessz bizonyítékot arról , hogy nő vagy?:D csecseket elő
2022. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus, több meditáció.
2022. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!