Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is velem van a baj?Nem mentem el a randira, pedig jól elbeszélgettünk előző nap, de másnap már nem volt kedvem elmenni. Kiakadt mivel raboltam csak az idejét és igaz egyébként.

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen veled van a baj, hisz te nem mentel el. Gondolom nem is szoltal neki, h "bocsi, de nincs kedvem" vagy valami. Neked is rosszul esne.
2021. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De szóltam előtte.
2021. máj. 13. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy nap miatt kiakad? Akkor vele van a baj, egy nap az nem időrablás.. simán előfordulhat ilyen, inkább az az időrablás amikor évek múlva mondja azt valaki, hogy szerinte legyünk barátok.. megtörtént eset. Egy nap nehogy már gond legyen....
2021. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fordított esetben neked is rosszul esett volna, nem?

Ha nem történt semmi, mi miatt gondoltad meg magad?

2021. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Abból a szempontból igen, hogy tápláltad az illúziót a másik félben, hogy téged ő érdekel. Közben meg nem, hiszen ha megfogott volna, ilyen fel sem merül, hogy nincs kedved meg egyebek... Szóval, becsapva érzi magát, szerintem kicsit jogosan is.
2021. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szavahihető lehetsz...
2021. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az más lenne, ha közbejött valami, de ha valaki csak úgy közli, mint a császár/hercegnő a páholyban, hogy "nincs kedvem" vagy "meggondoltam magam" az elég erős jellemhiba.


Gondolhatja azt valaki így elsőre, hogy más területeken is ilyen vagy és ez minden csak nem kellemes gondolat.

2021. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ő készült a randira, tehát prosztóság beközölni a randi előtt hogy bocsi, nincs kedvem.
2021. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mennyivel előtte szóltál. Ha 1 órával, az tényleg gáz, ha órákkal, fél nappal előtte az még oké.

De azért remélem nem az volt az indokod, hogy nem volt kedved...

2021. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!