Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól elbeszélgettem egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól elbeszélgettem egy sráccal, tudja, hogy van barátom és szeretem, de mégis irogat, bejelöl, hogy találkozzunk barátként, de miért nem érti meg hogy ez így nem okés?

Figyelt kérdés

Szombaton ültünk össze egyik barátommal, aki meghívta egy haverját, ne ő ez a srác. Egy kicsit eldumáltam vele meg elkísért mert ő is arra lakik, amerre én. Azonnal bejelölt, elkezdett irogatni, de hogy csak meg akar ismerni és mi ebben rossz. Nekem nem jön be, nem néz ki jól szegény, mondjam is hogy csak barátság, de ő meg nem érette, hogy barátként miért ne ülhetnénk össze beszélgetni és nem értette mi a baj ezzel, hiszen máskor is dumál az ember ellenkező neműekkel...Aztán mégis beismerte hogy nagyon szimpi vagyok és bejövök neki, de tiszetetben tartja, hogy van párom, de nekem nem úgy tűnik.


Hogy kezeljem ezt? Nekem szinte csak fiú barátaim vannak, amolyan kiforott több éves barátságok, de ugye jól gondolom, hogy egy idegen sráccal találkozgatni és dumálni még barátként se fér bele? Ő miért nem érti, meg hogy ezzel mi a baj? Még ő írta, hogy akkor még így barátok se lehetünk. Meg hogy a páromnak nem kell mindenről beszámolni és ettől még nem leszek hazug. Ilyen emberrel még nem találkoztam...



2021. szept. 28. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne csúnya találkozgatnál vele? 😂
2021. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Barátommal szakításközeli állapotban vagyunk, ha olyan lenne, előfordulhatna. De nem vonzódom hozzá, ez van. Amúgy értelmes, kedves, intelligens srác, de ha nincs meg a kémia hát nincs meg.
2021. szept. 28. 22:32
 3/10 A kérdező kommentje:
(Persze előtte kimondanám hogy vége)
2021. szept. 28. 22:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érti meg, mert nagyon megfogta benne valami a kinézetedben.
2021. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszont, ha csak találkozgatni akar veled és NEM JÁRNI az megint más. Csak mindig, ha egy ellentétes nemű közelebb akar kerülni hozzánk, nagyon hajlamosak vagyunk arra, hogy azt higyjük nyomulni akar, de aztán lehet semmi ilyen szándéka nincsen, csak ő is barátként akar tekinteni. Csak mindig így "ellentétes nem" szempontjából nekünk máshogy esik le a másik fél szándéka.
2021. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Beismerte, hogy tetszem neki. Ha találkozni kezdenénk, szerintem nem sok kéne neki...
2021. szept. 28. 22:57
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem zárd ki az életedből ezt az embert. Nem veszi komolyan a kapcsolatodat és nem is tiszteli. Nem egy jó emberre valló tulajdonságok. Gondolj bele, ha összejönnétek, szinte nulla az esély, hogy változna és a ti kapcsolatotokat már komolyan venné.
2021. szept. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátodat ki is lehet zárni a történetből, ha már úgy érzed amúgy is vége lassan, napok, hetek kérdése max mikor jön valaki új.


Magadban rendezd le, hogy kire mennyi időd van, ha ő egy haver akkor nem kell minden indok nélkül találkozgatni, majd úgyis összefuttok megint társaságban, ezt közöld neki valahogy finoman.

2021. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem is vonz, nem is becsületes "a páromnak nem kell mindenről beszámolni és ettől még nem leszek hazug", szóval szerintem semmi dolgod vele.
2021. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem kell, egyszerűen hanyagold. Mondd hogy nem akarsz tőle semmit, és ne válaszolj az üzenetekre!

Majd megúnja!

2021. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!