Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy neten nagyon jól elbeszélgettetek, de élőben már nem ment?

Figyelt kérdés
Soha nem szerettem sokáig chatelgetni, mert úgy gondolom, hogy élőben kell működnie a dolognak. Viszont most volt egy srác, akivel hetekig írogattunk, órákat telefonáltunk, aztán élőben...mintha leblokkoltunk volna teljesen, bár a kémia így is megvolt. Pont ettől féltem, hogy sokat beszélünk és utána már túlzottan izgulni fogok a találkozón, meg addigra már van a másikról egy kialakult kép, ami nem biztos, hogy fedi a valóságot. Vagy nem tudom, mi lehetett a gond. Veletek volt már ilyen?

2017. dec. 28. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább forditva volt, hogy irásba sosem volt téma, aztán élőbe meg szófosás
2017. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 élőben általában nekem is szófosásom van, de most valamiért nem ment. A srác is telefonban egyfolytában dumált, most meg..hát nem tudom, lehet csak az izgalom miatt volt :/ De randi után írt egyből.
2017. dec. 28. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan randit csináljatok ahol nem feltétlenül kell beszélni.

Korcsolya, billiárd, darts, bowling, hasonlók....

2017. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen. Mondjuk én amúgyis zárkózottabb vagyok és írásban jobban ki tudom fejezni magam.
2017. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vonzalommal lehet valami! Lehet nem jöttökbe egymásnak, vagy mindent megbeszeltetek,nincs új téma, jöhet a szex!:-):-)
2017. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!