Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már úgy hogy képeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy hogy képeken nagyon bejött egy csaj, majd élőben a mozgása, valódi külseje stb. után kiábrándultatok belőle?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj 5 éve tetszett. Követtem instán, néha írtunk egymásnak. Külföldi, pasija volt. Aztán szakítottak majd kitaláltam hogy elmegyek hozzá. 8 órát utaztam miatta. Élőben is ugyanolyan szép (ugyanúgy sminkel mint a képein) de valahogy ahogy kinyitotta a száját, beszélt, teljesen megváltozott az egész csaj, külsőleg is! Állóképeken, csukott szájjal nagyon szép, modell, de amúgy ilyen nagyon nagy, előreálló kapafogai vannak (a száját alig tudja becsukni). Plusz még hozzájött hogy 180 centisnek állította be magát évekig (a képei is úgy vannak komponálva) valójában meg 165 kb) meg természetileg se olyan aranyos-helyes mint a képein, ilyen mély, parasztias-bunkó hanghordozása, stílusa van. A képein meg szexin mosolygott (csukott szájjal ugye) mindig.

Az meg hab a tortán, hogy smink nélkül egy átlagos, elalló fülü, kimondottan csúnya (!!!) lány. Hihetetlen hogy mire képes a sminkkel, de mégis becsapva éreztem magam meg hülyének hogy ennyi évig ábrándoztam róla.

Még ha kedves és aranyos lett volna, de csak úgy sütött róla a butaság, proliság jó nagy adag nagyképűséggel, mások lenézésével kombinálva.

Amúgy bármi lehetett volna, de kiábrándultam teljesen. Ja és az előtte szexi orrát átplasztikáztatta ilyen Kendell Jenneresre (így írják?) meg mellplasztikáztatott is, ettől meg mégjobban antipatikus a csaj meg szerintem csúnyább is. 2 hónapig nem tett fel képet biztos ezért. Ahelyett hogy a kusza kilógó fogait megcsináltatta volna (a cigitől sárga is volt) meg a füleit. De hát ezek ugye a műtermi meg beállított képeken nem látszanak az instán, jól el lehet őket rejteni. Más meg nem számít csak az online.


Voltatok így pofára esve, átverve? Én se vagyok egy nagy férfiszépség de soha nem hazudok a külsőmről, vagyok amilyen vagyok.


2017. febr. 3. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem átverve voltál, hanem buta voltál, de nagyon.

Mégis mit gondoltál? Miért más a profi és amatőr fotó?

Miért voltál olyan lúzer, hogy 8 órás utat megtettél anélkül, hogy webkamerán beszélgetettek volna?

2017. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elvakultam, ja. Csak bele se gondotam hogy valakinek 5 éven át a parton sétálós, lefekvés elötti, városban csavargós képei mind egytől-egyik beállítottak! Utólag visszanézve világos, de én bele se gondoltam hogy valaki úgy éli az egész életét hogy a legspontánabbnak kinéző képe is 1 óra eredménye.

Webkamerát ő soha nem mondta, nekem meg bevallom eszembe se jutott! Amíg pasija volt addig azért nem, közben meg hozzászoktam az üzenetezéshez vele. Ott is küldött képet, hogy "megyek aludni puszi" de utólag nézve az se spontán volt, lehet hogy előző nap csinálta még jó előre. Tiszta beteges ez szerintem. Nem arról van szó hogy PS lenne a csaj, mert full sminkben, képen bomba meg élőben is ha csak úgy csukott szájjal ül. De amúgy ....

2017. febr. 3. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Sokaknak ez a hobbijuk, van, aki ebből él. Az Insta nem egy társkereső, hogy illik valós képet felrakni. A fotó ott egy termék, egy dolog.

Máskor 10 kilométert se utazz telefonos, webkamerás beszélgetés nélkül.

2017. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez sok pasinak tanulságos lehet! Sajnálom, hogy neked saját tapasztalataid árán kellett megtanulnod. Egyébként volta pasival úgy, mint te kérdező (én nő vagyok). Kép alapján meg nem mondtam volna, hogy cigányos stílusa van a srácnak.
2017. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Jajj de buta vagy bazzeg:)
2017. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te nem hallottal meg fikterrol,arcszepito appokrol? Egy mai lany mar alap h a kisminkelt kepere is raengedi ezeket es akkor nincs borhiba, a szem nagyobb,kekebb,a fogak feherebbek. Van photoshop is es akkor lehet barnabb bor meg karcsubb lab es nagyobb hajtomeg. A 16 evesckiscsaj ismerosom olyan profilkepet photoshopol maganak, h bevizelsz. Es akkor meg nem beszeltunk arrol, h ezek az instalanyoj nagyon jol tudjak, hogyan kell pozolni, h magasabbnak tunjon, a combja vekonyabbnak,a tokaja kisimuljon,stb.


Te meg becuppantottad, h o 0-24-ben gyonyoru. Nonstop.

2017. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Youtubeon videók is vannak, amiken férfiak és nők veszik magukat pózolva kamerával és kozben mondják is, hogy most eppen modellnek nezek ki...de ha megfordulok es nem allok pozba, akkor tádá...olyan vagyok, mint egy átlagos sportos srác az utcáról.
2017. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!