Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintek valódi kifogás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek valódi kifogás, hogy egy csaj azért nem jár velem, mert nem abba a városban lakom mint ő, hanem 40 km-rel arrébb?

Figyelt kérdés
Pedig totál odáig vagyok érte, de ő nagyon köti az ebet a karróhoz.
2009. máj. 31. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
40km az így is úgy is 40km.Így nagyobb az esély h megcsal...
2009. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

valódi....1 kapcsolatnak a bizalomra kell épülni, ha azt 1x elveszítk akkor nincs az a pénz amiért én visszafogadnám őket, a kérdésre válaszolván, elég messze van az a 40 km... én max csak 1 futókapcsolatot tudnék elképzeni de én alapból lusta is vok utazni szal...:) szerintem keress más lányt


17f

2009. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

:) az én párom 310km-re van!!!!!3 évig éltünk így távkapcsolatban.aztán suli miatt idejött hozzám.aztán később vége lett, de a távolságnak köze nem volt a dologhoz.szerintem 40km nem a világ vége, igazán ki lehet bírni.anyagilag sem olyan megterhelő.mondjuk én diákként amikor utaztam akkor 10E ft-ba került kb. :)

De a szerelem mindent megér.szerintem a szerelemnek semmi sem szabhat határt még a távolság sem

:)....de végül is ki hogy látja

2009. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40 km is lehet sok. Egy kapcsolatom nekem is emiatt ment tönkre. Első hallásra nem sok a 40 km, de ha nincs közvetlen járat, akkor hosszú az út, több átszállás van, nem lehet gyakran találkozni, a találkozókat előre le kell szervezni, nincs semmi spontaneitás. Így lehet, hogy tényleg úgy érzi, hogy ez problémát jelent. De mi nem tudhatjuk, hogy ez ürügy csak, vagy valódi kifogás. Ezt a lányon kívül senki nem tudja.
2009. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Volt egy távkapcsom 197Km-re amiben 1 évig együtt voltunk de tényleg amiatt mentünk szét mert nagy volt a távolság.Most van egy másik25Km-re :D1 hónapja
2009. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nekem egyszer volt egy olyan pasim, akitől 2,5 óra repülőútra laktam, több, mint 2000 km távolságra

de nem is működött egyáltalán, csak a pénzemet akarta, de ez már más kérdés

szerintem 40 km kibírható, kivéve ha nem vagytok nagyon fiatalok (14-15), mert akkor a szülőkön is múlhat az utazás

2009. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem a barátomtól 70 km választ el. 17 évesek vagyunk s ha én megyek hozzá anyumék mindig azzal engednek el, hogy vigyázzunk, s csak óvatosan :) de túl lehet élni ezeket.

Kérdezőnek, a barátomat majdnem leráztam ezzel a dumával, mert nem voltam biztos abban, hogy tényleg mit érzek, de kis idő múlva már tudtam mit akarok és nem érdekelt milyen messze lakik tőlem, szóval nem valódi kifogás a 40 km.

2009. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm minden hétvégén (péntek du-tól vasárnap du-ig) a barátnőjénél van... 180kmet vonatozik.. van mikor a bnője jön el hozzá... ez már 1 éve így megy
2009. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele, ez valószínűleg kifogás, hisz, ha te lennél Brad Pitt, akkor tuti nem zavarná a távolság. (Azért 40 km még annyira nem nagy, akár mit is mondtok, ha ebben a helyzetben félrelépne a lány, akkor akár a szomszédban is lakhatna akkor is megcsalná.). Szerintem szimplán nem jössz be neki, és egyszerűbb ezt mondani, mint azt, hogy húzz el.......
2009. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Még egy dolgot engedj meg nekem: Ezt a lányt már ott elbuktad, mikor gondolom (a kérdés alapján), mint egy pincsi kutya, csaholtál neki, hogy járjon veled..... (ennek már rég annyi.)
2009. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!