Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintek valódi kifogás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek valódi kifogás, hogy egy csaj azért nem jár velem, mert nem abba a városban lakom mint ő, hanem 40 km-rel arrébb?

Figyelt kérdés
Pedig totál odáig vagyok érte, de ő nagyon köti az ebet a karróhoz.
2009. máj. 31. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne valódi ok? Ha szerelmes lenne beléd, valószínű nem zavarná a dolog, de attól, hogy Te odáig vagy érte, még nem kell eldobnia a bugyiját.
2009. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

hát ha komolyan érezne vmit irántad akkor adna esélyt kipróbálni h menne e a távkapcsolat.

én se szeretem ha nem ugyan az a város de ha érzek iránta vmit akkor adok 1 esélyt és lesz ami lesz.

szerintem a csaj nem akar tőled semmit.legalábbis nem azt amit te tőle

bocsi:(

15/L

2009. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Már annyit írtatok, hogy csak annyit kérdeznék, mennyik is vagytok?

Mert egy 14 éves csajnak lehet hogy elképzelhetetlen a barátnői körében a téma, hogy mindenki más délután a gimnázium előtt találkozik a fiújával, te meg nem.

De ha 20 körül vagy, és neked nem gond egy kapcsolatban a 40 km, akkor ez van :)


Én 32 km-re lakom egy várostól, ( +/- 5 km ) és IC-vel 25 perc alatt odaérek. Ha nálatok nincs vonat, vagy az átszállás rossz, akkor ott az autó. Ha a gyereknek nincs jogosítványa, akkor van busz. Ha az sincs, akkor hol éltek? :D

2009. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

19..jul-ban megnősültem, ugyanaz év aug-ban bevonultam katonának.(vonultam?..mint a disznók a vágóhíd felé!) Nem akartam hinni a fülemnek; sorkatonai szolgálatom helye: Zalaegerszeg. (bp-i voltam) Mikor szóvá tettem, még örültek is neki! De nem ez a lényeg. Ettől függetlenül én még ugyanúgy szerettem a feleségemet, de a sereget már akkor megútáltam! Tovább: a "házasélet" gyakorlati kivitelezése innentől kezdve viszont vitathatatlanul "problémássá" vált. Viszont a gyógyszeripar akkoriban nagyon fellendült, főleg a nyugtatók vonatkozásában! Ennek ellenére a leszerelést boldog házasság követte! Slusszpoen: 21 évig! Majd válás.

Huncut, aki érti ezt! Story vége! Mindenki ossza be magának!

Kissrác, neked személyes tanácsom: azért nézz körül a saját városodban is!

Puszillak!

2009. jún. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

1-2 válaszolónak teljes mértékben igazat adok ! :)

tőlem a barátom 170 km-re lakik..és több mint 1 éve egyutt vagyunk és nagyon szeretjuk egymást..szerintem az abszolút de nem baj hogy ha valaki messze él tőled és akit igazán szeretsz..én nem félek hogy megcsal mert teljes mértékben bízok benne és ő is bennem. először nem kicsit volt nehéz hogy messze lakunk egymástól,de megoldottuk minden 1 hónapban találkozunk..és nyáriszunetben 2hét vagy ilyen szunidőkben mindig 1 vagy másfél hét. nekunk ez teljesen megfelel de viszont alig várjuk hogy összeköltözzunk ! szóval kedves kérdező az a 40km ide vagy oda semmi ! én nem azért mondom mert messze lakik tőlem de már nekem(unk) sem esik meg ez a 170 km.mert már megszoktuk,tudjuk hogy mindjárt tali :)

szóval fel a fejjel és sok sikert ! :)

2009. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!