Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kifogás, hogy ne kelljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogás, hogy ne kelljen elmennie velem a randira?

Figyelt kérdés
Egy fiú barátom hétfőn elhívott randira. Elvileg ma mentünk volna 10kor, de tegnap este írt egy sms-t, hogy nem jó a holnap mert segítenie kell otthon. Csak így ennyit. Semmi bocsi, vagy majd legközelebb. Reggel pedig még kérdezte is, hogy hova üljünk be. Kifogást keres? Gondoltam rá, hogy a következő alkalommal meg én pont "nem fogok ráérni" Nehogy már azt gondolja, hogy csak szól, és repülök. Mert nem így van. Szerintetek? 16/L
2011. nov. 19. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Te hül*e vagy, már megbocsáss. Reggel kérdezte, hogy elmentek e valahova. Akkor meg mi a bajod? Minek akarnál keresni kifogásokat? Döntsd el, hogy mit akarsz. Kell a fiú, vagy nem? Ha kell akkor ne kéresd magad!
2011. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem most reggel kérdezte, hanem még az előtt, hogy lemondta volna.
2011. nov. 19. 12:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként azt még hozzáteszem, hogy nem egy túl komoly randi, mivel nem akarunk semmi komolyat a másiktól, csak vonzódunk egymáshoz. A járás teljesen kizárt több okból is.
2011. nov. 19. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem tudom. Azt hittem járni szeretnél vele. Viszont akkor szerintem várd ki, míg elhív valahova.
2011. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi fiúk nem úgy működünk, mint ti. Ha nem akarna elmenni, azt mondaná h nem akar elmenni, nem pedig kifogást keresne.
2011. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző. Teljesen igazad van!
2011. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem akar elmenni , akkor miért hívott volna el. Szórakozásból? Az ugye meg sem fordult a fejedben hogy igazat mond. A lányok MINDIG mögöttes tartalmat keresnek.
2011. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már többször is tett, vagy mondott csak azért valamit, hogy megnézze hogyan reagálok rá. Azután pedig mondta, hogy csak viccelt. A mostani volt a második alkalom, hogy elhívott forrócsokizni. Először persze csak felmérte, hogy hogyan reagálnék, azután körberöhögött, hogy bevettem. Ezek után örülhet, hogy elhittem.
2011. nov. 19. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!