Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire torzítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire torzítja a valóságot a virtuális ismerkedés, élőben minden más?

Figyelt kérdés

2,5 hete ismerkedünk egy pasival a neten, és belátható időn belül személyesen is találkozni fogunk. Úgy gondolom, nagyon türelmes vagyok, megvárom, hogy alakul a kapcsolat, nem siettetünk semmit. Mert ő egy teljesen más típusú ffi, mint a korábbi barátaim, és ez nekem ÚJ. Szóval a lényeg, hogy csak online beszélünk, a telószámomat pl. még el sem kérte. Aztán volt olyan nap, hogy nem jelentkezett egyáltalán, még este sem. Ilyenkor csak hagyom én is, mert tudom, hogy otthon is sokat dolgozik. Nehezen enged belátást az otthoni életébe egyelőre, de nem feltételezek semmi rosszat. Sokat várok az első randitól, és ő is azt mondja, akkor mindent megértek majd vele kapcsolatban.

Még sosem volt velem ilyen, hogy neten ismertem meg vkit.


2017. febr. 4. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de valószínű, hogy nős az illető.
2017. febr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Amennyiben nős, hogy hívhatott meg magához pár napra, amikor nekem jó?

(Két különböző pontján lakunk az országnak.)

Amúgy pedig láttam, amikor beköltözött az új lakásba, aznap este beszéltünk az ágyból.

2017. febr. 4. 00:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól még lehet nős, hogy külön élnek.
2017. febr. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Remélem azért találkozáskor kiderül minden, ha van "valami".

Ezért utálok így ismerkedni.

2017. febr. 4. 01:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy embernek nem csak egy lakása lehet.


Főnökömnek is családja az ország egyik felében, neki meg lakása Pesten. Ha itt van dolga, napokat ott tölt.

2017. febr. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Azt mondom, hogy amíg személyes tali, addig kapcsolat sincs. Csak haverkodás.

Lehet akármilyen erotikus és szerelmes levelezés... a net az sok embernek a privát való világja (mármint a tv show). Itt a papucsból lehet, egy nőellenes hadvezír. A jó kislányokból, rossz kislány. Van aki a neten nagy kommenthuszár, az életben meg szól 2 szót egy nap.

Tehát nem tudsz róla igazán semmit. Még amit ír az sem. Ha valaki nagyon akar, akkor torzítja úgyis a valóságot, az életét jobbnak kozmetikázza ki, mint a saját cv-jét.


Annyi, hogy az első randi emberek között semleges helyen legyen. Ott le tudod csekkolni. Ha nem szimpi hazamész. Olyan helyre nem mennék, ami az ő privát szférája, mondjuk a lakására (akkor sem ha csak dugni akarnék), mert ha perverz, vagy önjelölt Hannibal Lecter, akkor nemcsak a falloszt fogod szívni. ( Scusi)

2017. febr. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Az az igazság, h tényleg nincs semmi addig, amíg nem történik meg az első randi. Nagyon keveset tudunk egymásról még. Vagyis kapcsolatról nem lehet beszélni, bármennyire is úgy gondolja, hogy már a barátnője vagyok.

2017. febr. 4. 01:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs más, azt vetíted bele amit te elképzelsz. Szerintem. Nekem volt egy durca, próbálkoztam megismerkedtem egy fickóval aki a levelezés során kikunyerálta a számom.. Nehezen, de egye fene megadtam.. felhívott és lehordott mindenféle lotyónak...Pff..
2017. febr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8:

Akkor nem is olyan nagy baj, ha nem tudja a számom.;-))))

De azért randi előtt csak elkéri...

2017. febr. 4. 09:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Normális emberek esetében ugyanolyan mint élőben, én sem adom ki magam másnak, mint aki vagyok, eddig nem is utált meg senki, aki a neten ismert meg. Persze ha unalmas az ember élete, akkor a virtuális világban könnyebb kreálni egy más személyiséget.
2017. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!