Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jógosan érzem azt, hogy ez...

Jógosan érzem azt, hogy ez köztünk nem barátság, hanem csak eszmecsere és lelki támasz, a problémák meghallgatása?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, bár internetes felületen nem tudom, hogy mennyire nevezhető ennek. Kb április óta írogatunk egymásnak skypeon, de elég gyakran nem válaszol arra, amit írok neki és gyakrabban keresem én, mint ő engem. Megértem, hogy első éves egyetemista és a háztartását ő kell vezesse, de legalább amikor online van jól esne ha válaszolna. Vannak periódusok amikor tényleg kedves, de máskor pedig nem vagy alig keres. Sokszor elmondja azt, ami miatt nem szereti annyira az embereket(birka ösztön, a mulatos énekes típusu személyek, a környezet miatti szivarozás, drogozás vagy alkohol fogyasztás miatt) és a problémáit, de én annyira nem nyílok meg előtte, hogy elmondjam pl ha hiányzik az életemből, hogy legyen egy szerelmem.

18/L



2017. jan. 26. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Talan jol erzed. De lehet azert sem keres, mert erzi, h nem nyiltal meg neki annyira...szerintem mond el az erzeseidet vele kapcsolatban..
2017. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak barátként tudok rá tekinteni, ami logikus, mert 400 km köztünk a távolság. Volt amikor eljátszodoztam a gondolattal, hogy mi lenne ha, de ez inkább egy általános ábránd kép volt, amikor tényleg hiányzott valaki. Reálisan átgondolva hülyeség lenne.
2017. jan. 26. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én ezt nem tartom barátságnak, maximum átmeneti unaloműzésnek. Ha valakit tényleg fontosnak tartok, lehet az akár kizárólag csak netes ismertség is, egészen biztosan keresném én magam is, és ha már egyszer úgyis online vagyok, akkor természetesnek tartom, hogy válaszoljak. Ha neked egy lelki társra lenne szükséged, akkor rossz helyen kersgélsz. Őt nem érdekled eléggé, és te sem tudsz teljesen megnyílni előtte, tehát kár erőltetni a dolgot.


22/F

2017. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!